2733
2734
عنوان

کیا کله پاچه و سیرابی دوست دارن؟ کیا دوست ندارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 76 پست
خیلییییی خوشمزه اس

😐یبار نامزد بودم شوهرم بیشعور بازی دراورد گرفت زوری لقمه سیرابیو کرد دهنم یعنی تا دو روز عوق میزدم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیرابی دوسدارمم 😐😂کله پاچه هم دوسدارم امتحان کنم ولی همیشه حس بی رحم بودن خشن بودن میگیرم نمیخورم 😑

نسبت ب گوشت همه پرنده ها بجز مرغ هم این حس و دارم نمی‌دونم چمه

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  
2731
اره واقعا خیلی چشم به نظر خوشمزه میاد  ما همیشه دورهمی میخوریم با خونواده عموم اینا بخاطر همین ...

طعم بی نظیری داره 

باید دو سه تا بگیرید 

احتمالا اب و پاچه به کوچک ترا برسه 😄

😐🤷🏻‍♀️
چندش نیست به خودت تلقین نکن عزیزم 

چندشه، واقعا چندشه. یه بار دلو زدم به دریا خواستم سیرابی بخورم، هر کاری کردم نتونستم. فکر کنم دهنم هم گذاشتم ولی نتونستم قورتش بدم. هم قیافش بده، هم جنسش.

کله پاچه هم باز از قیافه و شکل و شمایلش فاکتور گرفتم گفتم بذار امتحان کنم. یکم از اون بخش گوشتی کلش خواستم بخورم، جایی رو پیدا نکردم از اون خامه‌ لزج‌ها نداشته باشه. باز با اون شرایط دلو زدم به دریا و یکم خوردم. اصلا خوشم نیومد.

طعم بی نظیری داره  باید دو سه تا بگیرید  احتمالا اب و پاچه به کوچک ترا برسه 😄

دقیقااااا   مغز و زبون و چشم برا خودشونه 

ما دوتا می‌پزیم ولی بهمون نمی‌رسه چون کوچیکیم 

2738

نه کله پاچه اینا زیاد دوست ندارم اگر بخوام بخورم فقط یه دونه پاچه ولی بقیه چیزاشو اصلاً دوست ندارم خوشم نمیاد 

صدفو بیشتر می‌پسندم از نظر مزه‌ایم حس می‌کنم صدف چیز خوشمزه‌تریه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706