2752
2734

hamdam

توهرشرایطی

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

[QUOTE=335691702]منظورم اینه مثلا برای چی میبنده میخواهی چیکار کنی نمیزاره[/QUمثلا میخایم ماشین بخریم 

میگن به اسم من بخر که بعدا بتونیم برا ثبت نامی ماشین شرکت کنیم

اخه من گواهینامه ندارم، خودش داره 

میگه ن 

سود ما تو اینه به اسم من باشه تا ثبت نام مشین دیگه اما این کارو نمیکنه.... 

وخیلی کارای دیگه 

من و تو هووی ایم؟؟؟ حرفای شوهر منه

😂😂وای شاید

این شوهرا از کجا اومدن.میگه به خاطر تو نمیتونم از ۵۰۰تومن بگذرم😐سال جدیدم شده مبلغ اضافه کار زیاد شده همش اضافه کاریه

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
😂😂وای شاید این شوهرا از کجا اومدن.میگه به خاطر تو نمیتونم از ۵۰۰تومن بگذرم😐سال جدیدم شده مبلغ اض ...

شوهر من الکی میگه 

مدیر نگهم داشت 

میدونم خودش وایمسه😂😂😂😂😂

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر من الکی میگه  مدیر نگهم داشت  میدونم خودش وایمسه😂😂😂😂😂

حالا خوبه دروغ مصلحتی میگه😂این تو روی من میگه از اضافه کاری نمیتونم بگذرم.

انشالا خدا بهشون سلامتی بده واسه ما کار میکنن .از وقتی هم بچه دوممون تو راهه بیشتر کار میکنه🥲

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
حالا خوبه دروغ مصلحتی میگه😂این تو روی من میگه از اضافه کاری نمیتونم بگذرم. انشالا خدا بهشون سلامتی ...

اره واقعا ان شا الله تن همگی سالم باشه و نی نیا سالم بدنیا بیان

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40