2737
2734
عنوان

موریانه

74 بازدید | 15 پست

عجب موجودات موذی هستن ینی هرکارکنی ازبین نمیرن😄😑هشت ساله داریم باهاشون سروکله میزنیم سقف خونه رو گرفته بودن هرچ کندیم و انواع حشره کش هاو حتی بنزین و گازوئیل هم زدیم باز گم نشدن برعکس بیشترم شدن الان دیگ ب گچ دیوارا نفوذ کردن وهمشو سوراخ کردن لعنت برشیطون یه جای سالم نزاشتن توخونه😩

چجورین...منظورن اون مورچه سفیداس؟

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ شمام همچین تجربه ای داشتین بگین موفق ب نابودیشون شدین چجوری؟ یان هنوز اووف

سم چغندر از مغازه هایی ک ادوات کشاورزی میفروشن بخرید با سرنگ تزریق کنید بعد بلافاصله گچ بزنید رو سوراخا منقرص میشن

2731

تجربه یه خانم این بود کلا سقفشونو خراب کردن تیر اهن گذاشتن راحت شدن 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
نه تو سقف ها پیدامیشن مورچه خیلی ریز قرمز و همراه با کرم های کوچیک لانه های خاکی میسازن رو دیوار و س ...

اره هموناس...من امسال خونمون رو شستم در اومدن رفتم از اینایی سم و وسایل کشاورزی میفروشن یه محلولی خریدم کلا نابود شدن

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2740
اره عزیزم خواهش میکنم پشت کنسول من دیوارو سوراخ کرده بودن اونو خریدم تزریق کردم ب دیوارو سوراخا دییی ...

خداروشکر امیدوارم نبینیشون دیگ خیلی موذی ان منم همینکارو میکنم انشالله ک گم شن

اسم محلول رو بگو خواهر ثوابت میرسه بخدا کلافه ایم😅

الان خونه بابامم عصر میرم خونه خودم عکس میفرستم برات