2733
2734

اون متاهلایی که به مجردا میگن خوش به حالت هیچ کدوم حاضر نیستن جدا بشن برگردن به مجردی شون در حالی که ازدواج دست خود آدم نیست مجرد شدن دست خود آدمه فقط میشینن از سختی ها و بدی هاش میگن همیشه از ناراحتی شون میگن از خوشی شون نمیگن بعد جالبه موقع درد و دل و ناراحتی و مشکلشون میان موقع های دیگه پیداشون نیست ارتباطم با صمیمی ترین دوستام این طوری شده  

شما باشین چه رفتاری میکنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا با دوستایه متاهلت قطع ارتباط کن. دوستایه من بعد ازدواجشون انقد عوض شدن که خودم ترجیح دادم ارتباطو قطع کنم با مجردا بگرد

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2740

بعد این هر دوست متاهلی اومد سراغت برای درددل خیلی راحت میگی من نمیتونم گوش بدم عزیز ، موقع خوشی هر جا هستین با هر کی هستین درددل رو هم همونجا ببرین تا بلکم یاد بگیرین

کلا درددل شنیدن انرژی منفی داره خودتونو درگیر نکنین اخر سر هم میگن فلان و فلان

عجب