2737
2734

برا يكي از اشناها كه خانمش فوت شده وفتن خواستگاري خب اقاهه خودش يه دختر١٣ ساله داره اون طرف مقابل ميگه اگه بخواي ازدواج كنم باهات بايد دخترت يجا ديگه زندگي كنه واقعاً چطور دلشون مياد اينجوري بي رحم باشن نسبت به دختر ١٣ ساله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه عین هم نیستن دلسوز باشن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2728

یکی نیست بگه مجبوری با شخصی که فرزند داره ازدواج کنی که بخوای بچه رو از پدر یا مادرش جدا کنی.. کیس مجرد پیدا کن والا

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2738
خب اونم گفته خواستشو آقا میتونه قبول نکنه

آقا از کجا میدونستن .. رفتن خواستگاری .. ایشون که همچین ایده آلی تو ذهنشون داشتن همون اول باید بدون چون و چرا رد میکردن نه اینکه به مرحله گذاشتنم برسن

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !