2733
2734

چندروز پیش با دوستم صحبت میکردیم قبلش قرار گذاشتیم صبونه بریم بیرون راجب شرایط کلی زندگی گفتم خوبه بازم تو این شرایط همراه داری تو زندگی گفت شوهر برا آدم کاری نمیکنی گفتم بازم تو خر شرایطی همراه باشه بهتره  دوتایی برگشت گفت برا چی موندی ایران تو که شوهر و بچه هم نداری موندی اینجا چیکار من اگر جات بودم گفتم من شرایط رفتن و ندارم شرایط مالی شو ندارم گفت پول جهیزیه تو از مامانت اینا بگیر برو خیلی این حرفش برام سنگین بود خیلی به هم ریختم بعدش گفتم خب من اگر جات بودم میرفتم  گفتم خب تو هم میتونی جدا شی پول مهریه تو بگیری بری اگر فکر میکنی اونجا موفق تری احساس کردم بهش برخورد چون قرار صبونه مون هم کنسل شد هردو از هم ناراحت شدیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حرف تو درست نبوده

حرف دوستم درست بوده ؟پول جهیزیه تو بگیر برو؟یا چون اون متاهله به من که مجردم میتونه هر حرفی بزنه ؟بعدشم همش از ناراحتی و مشکلاتش میگه و تصور میکنه من که مجردم خیلی دستم بازه ازدواج دست خود آدم نیست مجرد شدن که دست خود آدمه له راحتی میتونه دوباره مجرد شه 

حرف دوستم درست بوده ؟پول جهیزیه تو بگیر برو؟یا چون اون متاهله به من که مجردم میتونه هر حرفی بزنه ؟بع ...

نمیدونم عزیزم من برداشتم اینطور بوده باز شما دوستت رو بهتر میشناسی من فقط برداشت خودم رو گفتم

بنظرم هیچکدومتون نباید ناراحت میشدین حرف بدی زده نشده، اینکه اونم گفته پول جهیزیه تو بگیر و برو ام که اصلا ناراحتی نداشت، نمیفهمم چرا بهتون برخورده

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔