2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن ،من دیدم ذاتش خوب،ادم خوب ولی... نمیدونم همش ترس دارم،همش میخوام بدونم  درونش ادم خوب ...

از دوران مجردیم میشه فهمید اگه همزمان چنتا دخترو باهم داشته باشن به سادگی نمیتونن از کارشون دست بکشن و آخرش یجای کم میارن 

مخصوصا الان که دختر زندگی خراب کن زیاد شده میبینن طرف زن داره باز پیگیرن 

از دوران مجردیم میشه فهمید اگه همزمان چنتا دخترو باهم داشته باشن به سادگی نمیتونن از کارشون دست بکشن ...

دیدم مجردی حتی دوست دختر هم نداشتن،حتی

چت هم نداشتن،تو زندگی،دوست دختر داشتن

باور کن

2728
دیدم مجردی حتی دوست دختر هم نداشتن،حتی چت هم نداشتن،تو زندگی،دوست دختر داشتن باور کن

یاد یچیز افتادم پیر مرده راننده تاکسی سوار ماشینش بودیم میگفت کاش الان جوون بودم زمان  ماگوشی و تکنولوژی نبود 

ولی یحرف هایی میزد تو جوونیاش از دوست دختراش میگفت 

با ما هم میخواست دوست بشه 

اینو میگم که ذات تغییر نمیکنه اون پسرایی که تو میگی حتما خانواده سخت گیری داشتن یا دلیل دیگ ای ولی مطمعن باش شرایطش رو نداشتن دوران مجردی یا زنشون براشون اهمیت نداره 

من مذهب ی نیست‌م

قصد توهین م ندارم ولی خانم ا خیییلی راحت و در دسترس شدن

از نزدیک درجریان بودم ک آقای متاهل پیش از طلاق، گل و شیرینی گرفت، رف خواستگاری خونه پدری، زن متاهل ی ک باهاش تو رابطه بود

درصورت ی ک خانم ی دختر تین‌ایج داشت و هییچ اقدامی م برا طلاق ش انجام نداده بود 

همون آقایی ک تو پادکستاش مدام از معنویت رابطه ج صحبت می کرد

Il Faut Oblier, Tout Peut S'oublier
کسی بیاد بگه دختدای بی حجاب با مشت میزنم تو دهنش از الان گفته باشم

ببین به عنوان کسی که خیانت دیده ازتمام زن های بیحجاب وبی حیایی که ازخدانمیترسن وهرمدل عشقشون میکشه میپوشن ورفتارمیکنن به خداشکایت میکنم 

چون امثال من خییییلی زیادن که شوهرهای چشم چرون وسست دارن چون ازبچه ی کوچیک تاپیرمرددم مرگ توجهشون به اندام جنسی این خانوماجلب میشه وبیشترشون منحرف هستن ومیشن  

مگه چنددرصدمردای جامعه مون حضرت یوسفن؟؟؟؟

زندگی متاهلی هم بچه بازی نیست که اگه خیانت شدبپری طلاق بگیری زندگی وآینده ی بچه هات وبدی دست همون هرزه هایی که زندگیت وباشوهرت خراب کرده 

توخارجم خیانت زیاده 

اونجافرهنگشون بامافرق داره اونجام هرزه هاش مثله بعضی زنای اینجانمیپوشن😒

ببین به عنوان کسی که خیانت دیده ازتمام زن های بیحجاب وبی حیایی که ازخدانمیترسن وهرمدل عشقشون میکشه م ...

و جالب اینکه هر مدلی میخوان می‌گردن بعد میگن مردا حق ندارن نگاهمون کنن در صورتی که میدونن ذات مرد در اینه که با نگاه تحریک میشه و اصلا هم منظورم این نیست چادر بپوشن یا مانتو نههه اصلا با ی بلوز و شلوار ساده بدون روسری هم میشه پوشش مناسب داشت کلا بعضی خانم ها کردم دارن خودم اون سری تو پارکینگ دیدم دختره یواشکی شلوارش محکم می‌کشید بالا تا قالب اونجاش و ماتحتش بیوفته تو شلوار 

2738
باور کن ،من دیدم ذاتش خوب،ادم خوب ولی... نمیدونم همش ترس دارم،همش میخوام بدونم  درونش ادم خوب ...

درکت میکنم آدما ب زبون خبلی خوبن ولی زمان باعث میشه اونارو بهتر بشناسی

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم۹۸
کسی بیاد بگه دختدای بی حجاب با مشت میزنم تو دهنش از الان گفته باشم

با ی بلوز و شلوار ساده بدون روسری هم میشه شرم و حیا داشت امیدوارم گرفته باشی چی میگم بعضی که دل و روده میندازن بیرون واقعا بی گناه نیستن 

شهریوری هستی؟؟

ساده'مهربون'دلسوز'کم حرف'رفیقم زیاد ندارن'شانسم ندارن'شهریوریا اخر احساسات هستند'

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم۹۸