2737
2734
عجب  چقدر عجیب شدین

شاید،😂ولی اینترنت و پیشرفت ارتباطات نشون داده تنها چیزی که ما انسان هارو از خیلی چیز ها دور نگه داشته بود ترس و نداشتن امکانات بوده

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد جواب ی سریا برام عجیب بود شماها یعنی واقعا زن هستید!!!

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
الان دو سه نفر دارن تو تاپیک میگن زن مقصره باورم نمیشه اصلا 

برا همشون گزارش زدم شما هم بزن که گورشون گم بشه.

اینا فاسدن اگر هم مرد نباشن اینجور پیامایی میزارن که مردا بهشون درخواست بدن

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2731

وقتی ولنگاری وبد حجابی شد اصول زندگی زنای جامعه و نشانه روشنفکری و فرهنگ والا تهش همون خانما از شوهراشون خیانت میبینن وحتی زنای مظلوم و با حجاب هم از سمت شوهراشون خیانت میبینن

ما پشت هزاران لبخندخود مرده ایم
انسان یک بار زندگی میکنه سخت نگیرید🤧

تو که کاربر مردی لااقل شرافت داشتی می‌زدی مرد چرا زدی زن 

هر چند نه مردی نه زن یه نر بدرد نخوری با این کامنتات لیاقتت همون ج ن ده های خیابونیه 🤣

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

یه کلمه یاد گرفتن همش تکرار می‌کنند تنوع طلب تنوع طلب  گوه خورده اون کسی که اولین بار این کلمه رو گفته اگه اینجوری باشه زن هم تنوع طلبه بیاد کار کثیفش با این کلمه توجیه کنه 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

خیانت اصلا هیچ توجیهی نداره

نه تو خانما نه تو اقایون

به هر علتی اززندگی مشترک ناراضی هستی جداشو شرایطشم نداری بازم دلیل نمیشه هرز بپری

نه خانماحق دارن خیانت همجنساشونو توجیه کنن نه اقایون

چون خیانت رفتار هرزه ها و بی خانواده هاست

2738
یعنی جی قورمه سبزی بخوره؟

یعنی توی ذهن مریضش داره میگه تنوعم خوبه هر روز نمیشه یه غذا رو بخوری فکر می‌کنه همه مثل خودشن که تعهد حالیشون نباشه 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
خب پیتزا و همبرگر هم بخور

خب ما زنها عین شما مردا بی شرف نیستیم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
زن زن زن 😞😞😞 اگه یکم به هم جنساشون رحم میکردن  زندگیشونو تو خرابه های زندگیه یه زن دیگه ...

خدانکنه زن برسه به حسادت و بدخواهی ، دلش میخواد تو دیگی که برای این نجوشه سر سگ توش بجوشه

مردا احمقن ، قدرت عشوه و زبون و حسادت زنا بی نهایته

عجب 
وقتی ولنگاری وبد حجابی شد اصول زندگی زنای جامعه و نشانه روشنفکری و فرهنگ والا تهش همون خانما از شوهر ...

آهان یعنی الان اومدید میگید چون مثلاً زنا حجاب ندارن مردا آزادن که به زناشون خیانت بکنن دیگه چون زنای بی‌حجاب تو کوچه خیابون است پس اگه اونجوری باشه کشورهایی که آزادی پوشش دارن مرداشون همینجور باید عین گاو نر تو خیابون بچرخن خیانت بکنن دیگه تا وقتی که باشید اینجوری بخواید خیانتو توجیه بکنید معلومه که مردا همینجوری می‌ریزن تو کوچه خیابون به زناشون خیانت می‌کنن دیگه 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...