2737
2739
عنوان

دلم میخواد یه روسری ساتن سفید بخرم

122 بازدید | 14 پست

موهامو زرد عقدی کنم ۱۲تا النگو بندازم این دست 

۱۲تا اون دست با کیف چرم براق شیری 

و مانتو شلوار ستش 

برم مهمونی خونه اقوام برای پاگشا

شما چی؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دوست دارم از اول تا اخر مجلس بشینم تو بغل شوهرم و تو دهنش میوه و غذا بذارم😊

🤢😑😑😑

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2740

منم دلم میخواست یه جای خوش آب و هوا زندگی کنم

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

از این شرایطی که گفتی فقط دوازده تا النگو این دست و دوازده تا النگو اون دست رو می‌خوام😂

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

من عروسم شدم هیشکی پاگشام نکرد😂😂😂 

عقده اش موند رو دلم😆

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)