2733
2734

هیچی نزن تا دربیاد 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روغن نارگیل عالیه،نصف ابروهای من خالی شده بوددرستش کرد

چجوری استفاده کردی؟

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
چجوری استفاده کردی؟

مثل کرم میزدم به ابروهام مخصوصاجاهای خالیش ویکی دودقیقه ماساژمیدادم،روزی دوسه بارمیزدم 

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
مثل کرم میزدم به ابروهام مخصوصاجاهای خالیش ویکی دودقیقه ماساژمیدادم،روزی دوسه بارمیزدم

چقدربعدش پاک میکردی؟

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
2740
چقدربعدش پاک میکردی؟

پاک نبایدبکنی خودش جذب میشه،واقعاولی تاثیرداشت برای من

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..