2737
2739
عنوان

اولین باری که رفتین سر کار،حقوقتون چقدر بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منظورتو‌ متوجه نمیشم

حقوقم ۴۰۰ تومن بود الان سد ۵ میلیون ۶۰۰ کمه اما خوب راضیم شکر

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

اولین کارم دانشجویی بود ساعتی ۵۰۰ تومن بود ماهی ۱۵هزار تومن میشد بعدها رفتم جایی حسابدار بودم ماهی ۱۵۰هزار تومن الانم حقوقم خیلی کمه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738

اگه کاری که میخوای بری فروشندگیه یا منشی میخوای بشی با حقوق زیر اداره کار نرو، ظلم به خودت نکن

همش خرج رفت و امدت میشه این روزا

اگر کاری هست مرتبط با درست و هرجا میخواستی بری سرکار نیاز به سابقت داشتن، مجانی هم شده کار کن سابقه کار جمع کن برا خودت

و کار رو یاد بگیر بعد چند ماه بیا بیرون برو یجای دیگه با حقوق درست کار کن

صبح ميشه اين شب، صبر داشته باش

حقوق اوایل مهم نیست یه کار خوب یاد بگیر من اول پیش بابام کار میکردم پایم ۱ تومن بود در حالی که ۲ تا دستگاه cnc کاملا تکی میچرخوندم یه اپراتور حرف ای بودم با این پول کم هم روکوبی میکردم هن نجاری ولی خوب کار خفنی نبود واسه اینده ولی همینکه الان یه چیزایی سرم میشه بد نیست

مرد
جدی؟میدادمش لباس و طلا

بله من سال 88شاغل بودم و حقوقم 150هزارتومن بود تازه سال 87کار دانشجویی میکردم ساعتی 500تومن سر جمع میشد ماهی15هزار تومن خرج اجاره خوابگاهم در میومد 😊نود تومن عالی بوده 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍