2733
2734
از تاپیکت میرم چرا از سایت برم

میخوای زایمان کنی 😂

یا از مادر شوهرت بگی 

یا میخوای پریود شی 

یا نمیدونم تنبلی تخمدان داری 

یا مشکلات دیگ ک اینجا موندی 

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا من هیچ جا آسایش ندارم همش بخاطر ای مرد ها با نامزدم دعوا داریم یا متلک میگن یا درخواست تو اینست ...

بهش بگو من خودم باید درست باشم ک هستم وگرنه این چیزا همه جا هست من ک نمیتونم تو غار زندگی کنم از همه جا بیخبر هیشکی هیچی نگه.بگو کسی هم ک خودش درست نباشه بدون هیچ امکاناتی راهشو پیدا می‌کنه .بگو اونا ک نمی‌دونم من متاهلم یا اگه بدونن مریضن ولی خودم ک می‌دونم متاهلم و دنبال این چیزا نیستم.شوهر من خیلی رو نی نی سایت حساس بود بعد ک دید دنبال این چیزا نیستم و کلی چیز مفید یاد میگیرم الان خودش هرچی میشه میگه برو تو نی نی سایت بپرس .چندبارم خودش ی سوالی تو گوگل سرچ کرده میگه نی نی سایت برام اومد همه جوابا توش بود 🤣😅😂

بهش بگو من خودم باید درست باشم ک هستم وگرنه این چیزا همه جا هست من ک نمیتونم تو غار زندگی کنم از همه ...

عزیزمممممم واقعا خیلی مرد ها پیچیده هستن اینقدر ک حساسن 

2731
بهش بگو من خودم باید درست باشم ک هستم وگرنه این چیزا همه جا هست من ک نمیتونم تو غار زندگی کنم از همه ...

خیلی بدش میاد من تو گروهی چیزی باشم 😟 بی نهایت حسوده اینقدر باهاش صحبت کردم ولی بی فایده همش میگ تو فقط اخلاق من تحمل میکنی 

سر کاشت ناخون یه پروسه ای داشتیم ولی دیگ عادت کرده 

خیلی بدش میاد من تو گروهی چیزی باشم 😟 بی نهایت حسوده اینقدر باهاش صحبت کردم ولی بی فایده همش میگ تو ...

اولشه ب مرور بهتر میشه .شوهر من اینستا چند سال نمیذاشت کلا نصب کنم .ب هیچ عنوان حق نداشتم تنها بیرون برم .خونه ی کسایی ک پسر جوون داشتن حق نداشتم برم اگرم اونا میومدن حق نداشتم از اتاق بیرون بیام .بعدشم ک نی نی سایت.ولی خداروشکر بعد ۶سال دوستی و ۴سال و نیم ازدواج همه ی اینا حل شد 

ولی گروه رو هنوزم نمیزاره خودمم علاقه ای ندارم .تو گروه کاری ک کلا همه پسرم خودش عضوم کرده .ولی گروه دختر و پسر هنوزم نمیزاره و ب نظر خودمم نباید بزاره اون بزاره خودم ناراحت میشم چرا گذاشت 😂😂😂

ولی گروه رو هنوزم نمیزاره خودمم علاقه ای ندارم .تو گروه کاری ک کلا همه پسرم خودش عضوم کرده .ولی گروه ...

واقعا گروه درست نیست برا یه خانوم متاهل