2737
2734
عنوان

دلم میخاد طلاق بگیرم ولی کسیو ندارم حمایتم کنه 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1914 بازدید | 87 پست
اگ تصمیمت برای طلاق قطعیه، چند سال دیگه هم صبر کن خودتو مستقل کن، یا کار کن پس انداز کن یا اگر نمیذا ...

نمیزاره پول جمع کنم یه حساب بانکی برا خودم‌ندارم ، هرچی کار میکنم ازم میگیره 

شیشه رو نمیدونم ولی حشیش و تریاک 

خب همون توهم میزنه مرتیکه.خدا مرگشو بده بیمارروانیه.

اگه دوتا بچه داری که طلاق فکرخوبی نیست سعی کن باهاش بسازی تا حداقل بچها بزرگترشن بعد.یه جوری رفتار کن که حرفی نتونه دربیاره تو بخاطر بچهات تحمل کن بلاخره اینجوری نمیمونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همون توهم میزنه مرتیکه.خدا مرگشو بده بیمارروانیه. اگه دوتا بچه داری که طلاق فکرخوبی نیست سعی کن ...

بخدا اصلا جوری نیستم که تهمت بزنه یا شک کنه ، من بد بخت تازه پریودیم تموم شده بود و فقط پشمامو زده بودم ، میگه پشماتم زدی با کی بودی ، میگه اصلا دیگه هیچوقت پشماتو نزن 

2728
2738
ای بابا عجب آدمیه 🤦🏻‍♀️میگفتی منتظر تو بودم بخاطر تو زدم  تا دهنش بسته شه

گفتم گفتم ، اون حرف خودشو میزنه ۵ صب بیرونم کرد از خونه وقتی دید دارم میرم اومد دنبالم گفت برو نپیچ کوچه داییت ، داییمون کوچه ی کناریمونه ، همون موقع یه پسری ماشی از پارکینگ داشت درمیاورد صدای موزیک هم بالا گف ب و سوارش شو و برگشت سمت خونه منم دنبالش برگشتم خونه 

گفتم گفتم ، اون حرف خودشو میزنه ۵ صب بیرونم کرد از خونه وقتی دید دارم میرم اومد دنبالم گفت برو نپیچ ...

با یه بزرگتر حرف بزن بلکه نصیحتش کنن.چراانقدر فکرش خرابه اخه.

خدا نجاتت بده عزیزم برات دعامیکنم بخدا

اینجوری بددل نیست ولی هزارتااخلاق گند دیگه داره مثلا چندسال خانوادمو ندیدم، هزاربار خیانت کرده😔منم۱ ...

هییییع خدا خودش فقط یه مرگ راحت بده بهم راحت شم 

منم مثل تو خونواده ی پدریمو دیر به دیر میبینم ،خودشم پسر خالمه