2737
2734
عنوان

قبلا ها شوهرمو میزدم اون نمیزد منو فقط دستامو میگرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 50 پست
اره قبول دارم اخلاقم گنده بهش توهین میکنم تحقیرش میکنم میزنم حتما ازم خسته شده

پس نه 

همینجور عاشق کسی بمونه که توهین و تحقیر میکنه و دست بزن هم‌داره ، مگه عقلش پاره سنگ برداشته باشه

خب میزنی میزنتت دیگه بچه ای مگه اینکارا چیه اومدو توی خیابون عصبانی شدی دست میندازی دهن طرفو پاره می ...

باشه عوض میکنم به نظرتون هنوز دوسم داره ؟

خدایا به علی کمکم کن خدایا میدونم برات بنده خوبی نیستم ولی تو همه امید و پشت و پناه منی خدایا به علی به فاطمه به حسن و حسین دستامو بگیر ای همه امید من تو دنیا منو نا امید نکن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه عوض میکنم به نظرتون هنوز دوسم داره ؟

چند سالته تروخدا ول کن بچسب به زندگیت انقدر شوهرتو اذیت نکن بیچارش کردی 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
چند سالته تروخدا ول کن بچسب به زندگیت انقدر شوهرتو اذیت نکن بیچارش کردی 

۲۷ سالمه میخوام زندگی کنم عاشق شوهرمم میمیرم براش بعضی کارام دست خودم نیست کنترلم ازدست میدم

خدایا به علی کمکم کن خدایا میدونم برات بنده خوبی نیستم ولی تو همه امید و پشت و پناه منی خدایا به علی به فاطمه به حسن و حسین دستامو بگیر ای همه امید من تو دنیا منو نا امید نکن.
2731
۲۷ سالمه میخوام زندگی کنم عاشق شوهرمم میمیرم براش بعضی کارام دست خودم نیست کنترلم ازدست میدم

اگر میتونی یکی دو جلسه برو مشاوره پیش ی روانشناس اگرم نه که توی نت سرچ کن برای کنترل خشم 

شوهرت پیغمبر هم باشه از دستت خسته میشه با این کارات هوای زندگیتو داشته باش تا الان هرکاری میکردی و رها کن از این به بعد یکم سیاست داشته باشه با جنگ و دعوا فقط خودتو خراب میکنی 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
اگر میتونی یکی دو جلسه برو مشاوره پیش ی روانشناس اگرم نه که توی نت سرچ کن برای کنترل خشم  شوهر ...

اره دیگه میخوام خودمو تعقیر بدم ولی الان نه چون از امروز خودمو تعقیر بدم فکر میکنه چون زده ترسیدم