2733
2739
عنوان

هم کلاسیم بهم سلام نمیده ..

305 بازدید | 25 پست

آقا هستش 

با هم پروژه داریم و چند ترم با هم کار کردیم 

به تازگی متاهل شده از وقتی متاهل شده 

هم خیلی خشک شده نه سلام میده 

نه حرف میزنه ما از اول همکار و همکلاسی بودیم 

هیچوقت هم چیزی جز درس نبوده 

این رفتار یعنی چی ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثلا من متاهل ام و یک چیز خاص و پخ مقولی انجام دادم نزدیکم نیاید

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
2738

خدا شفاش بده

جوگیر شده ولی ویتی از جو درومد هم دیگه شما تحویل نگیر

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
بی جنبه هستن من پسر عموم رفته بود یه جا خواستگاری از فرداش بهم سلام نمیکرد فقط خواستگاریاا😑

یعنی دخترا هم این شکلی هستن 😂

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
خدا شفاش بده جوگیر شده ولی ویتی از جو درومد هم دیگه شما تحویل نگیر

اره خیلی جوگیر شده 

شاید زنش حساسه ی جنتلمن بی ادبه🤣همش خوب بود ولی سلام ندادنش بده اوایل ازدواجشه طبیعیه

یعنی ما دخترا هم این شکلی هستیم 😂

مثلا من متاهل ام و یک چیز خاص و پخ مقولی انجام دادم نزدیکم نیاید

😂😂😂

ولش،کن مگه محتاج سلام اونی  اون الان جو گیر شده

آدم معذب میشه مدام کلاس داریم کار میکنیم