2733
2734
عنوان

ماه فیروزان شیراز خونه بخرم خوبه

66 بازدید | 4 پست

بندریم بخاطر پسرم می خوایم بیایم شیراز رفت و آمد ب شیراز زیاد داریم خسته شدیم دیگه پولمونم کمه زنگ زدم اشنامون املاکی داره شیراز الان زنگ زد گفت ماه فیروزان از صدرا خ بهتره بنظرتون چیکار کنم ؟ماه فیروزان خوبه بنظرتون؟

من عاشق نام خلیج فارسم ،خلیج همیشه فارس،ایران سرای ابدی من است دوستت دارم ایرانم مادرم،نموندی رو حرفخو نموندی بیمه اتکشت و آخری نهوندی،بیمه ادگو اری و براگردی چکه مه نشتم تو آخری نهوندی،چکاری اتکه وا دلم رفتیو تو اتکه ولم شکسته بودن ای دلم عزیزوم عزیزوم ،فاصله کفتن بین ما جدایی بودن سهم مادلتنگتم مه باخدا عزیزوم عزیزوم

پر بغضم بخدا،اگه پول داشتیم میتونستیم همه کاری برا بچه مون انجام بدیم ،چننند سال بردیم بندرکاردرمانی و گفتار درمانی انگار پولمونو ریخته باشیم دور 

من عاشق نام خلیج فارسم ،خلیج همیشه فارس،ایران سرای ابدی من است دوستت دارم ایرانم مادرم،نموندی رو حرفخو نموندی بیمه اتکشت و آخری نهوندی،بیمه ادگو اری و براگردی چکه مه نشتم تو آخری نهوندی،چکاری اتکه وا دلم رفتیو تو اتکه ولم شکسته بودن ای دلم عزیزوم عزیزوم ،فاصله کفتن بین ما جدایی بودن سهم مادلتنگتم مه باخدا عزیزوم عزیزوم

یکی بیاد توروخدا شیرازیای خوش قلب کجایین پس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731