2733
2739
عنوان

چینی یا ارکوپال؟

107 بازدید | 14 پست

بودجم محدوده و فقط فعلا میخوام یه سرویس دوازده نفره بردارم

(برای جهیزیس ولی اینم بگم خانواده همسرم زیاد قراره بیان خونمون پس اینکه تا مدت هام مهمون ندارم منتفیه)

خودم چشم سرویس ارکوپال  از این سفید ساده هارو گرفته ولی میگن برا مهمون چینی بهتره

بنظرتون چینی بردارم یا اون مدل ارکوپال اوکیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چینی

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2740

نه اصلا من خودم یه سرویس ۱۸نفره چینی دارم چینی خوشگل تر اما چینی سنگین امکان لب پر شدن دارن کار کردن باهاش سخت تر 

الان دلم میخواد یه سرویس آرکوپال بخرم از این کهکشانی ها دیدم خیلی خوشگل می‌خوام بخرم

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

چینی حتی بهترین مارک‌چینی خیلی زود لب پر میشه

و خیلی سنگینه

بنظر من ارکوپال هزار برابر کارایی بیشتری داره و بهتره

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما