2737
2739
عنوان

دختره هی شوهرمو دستمالی میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 7370 بازدید | 136 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا برخی میگید ایرادی نداره!!

خب یه مرد رو بذارن برای اینجور کارا، چه لزومی داره که جنس مخالف باشه

گوه همه چیزو درآوردن، بازم میگن منظور نداره، اقتضای شغلشه، شغلش بخوره توی سرش، شغلی که به روان بقیه آسیب بزنه به درد دنیا و آخرتش نمیخوره!!!

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728

شوهرتو دستمالی میکرد و شوهرت چیزی نمیگفت ؟ 

یک چیزی که ذهنتون درست میکنه شما درواقع شخصیتتون را درست میکنید ! یعنی شما در مواقع اینطوری احتمال دستمالی کردن مرد های دیگه رو انجام میدادید!

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
معنی دستمالی هم فهمیدیم 😂مردم رد دادن 

والا 

البته من تو حیطه کارم دیدم ازین موردا خانوما شبیه استارتر

ولی واسه ما خیلی خنده داره😐😂

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2740

یعنی واقعاً طرف بیاد مثلاً بگه اینجوری ژست بگیرید اونجوری ژست بگیرید به نظرتون دستمالی کردنه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

نه واس ما زنو شوهر بودن کارشون خیلی حرفه ای بود. ولی نه اصلا بهمون دست نمی‌زدن. مثلا میگفتن فلان حالت وایسین ما هم اجرا میکردیم. بعضی از مدل سختا رو عکسش رو بهمون نشون میدادن منو شوهرم انجام می‌دادیم عکس می‌گرفتیم و کلیپ میساختیم

خداروشکر زمان ما انقد جامعه راحت نبود 

وگرنه قطعا تو همه ی عکسام اخمو میوفتادم 

چون اون زمان هزار برابر الان حساس بودم 

الان بااینکه خییییییلی کم حساسم ولی بازم حرصم میگیره جلو چشمم یکی بهش دست بزنه 

ما هم برا اتلیه زنه همش دس میزد شوهرمو با حرص میگف اینجوری وایسا . من خندم میگرف . نرمال نیستم فک کنم 😂😂

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ...