2737
2734
عنوان

بی بی چک لطفا بیاید

112 بازدید | 17 پست

خانوما کدوم بی‌بی چک ۵ روز قبل از موعد بارداری رو نشون میده ؟

یه نفر اینجا گفت خودکاری نشون میده درسته ؟

تو رو خدا بگید نگرانم 😥 نمیخوام باردار باشم 

تقریبا ۲ هفته است که حالت تهوع ، سرگیجه ، درد تخمدان ها رو دارم 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا مال من ۳ روز مونده بود نشون داد همین بیبی چک مدیکور

من موقع پسرم ۵ روز بعد از تاخیر زدم هاله خیلی کمرنگ داشت 

الان خیلی نگرانم که باردار باشم میخوام‌زودتر بزنم 😥

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2731
من موقع پسرم ۵ روز بعد از تاخیر زدم هاله خیلی کمرنگ داشت  الان خیلی نگرانم که باردار باشم میخو ...

بزن عزیزم‌یا نشون میده یا نمیده استرس نداشته باش ولی این علائم ک گفتی واسه ۷ هفته بارداریه احتمالا واسه شما همون بخاطره پریوده ک میحوای بشی

عکس پروفایلم خودمم😍😍😍کسی کپی نکنه😉😘😘😘با تشکر❤✋️
بزن عزیزم‌یا نشون میده یا نمیده استرس نداشته باش ولی این علائم ک گفتی واسه ۷ هفته بارداریه احتمالا و ...

نه من موقع پسرم دقیقا یک هفته بعد از اتمام پریودم این علائم رو داشتم و فک کردم مال پریوده ولی باردار بودم الانم به خاطر همین استرس دارم

در طول کل روز حالت تهوع ولم‌نمیکنه از ماکارونی هم بدم اومده دوباره درست میکنم ولی فقط ۳ قاشق میتونم بخورم 

نه من موقع پسرم دقیقا یک هفته بعد از اتمام پریودم این علائم رو داشتم و فک کردم مال پریوده ولی باردار ...

آخییی عزیزم خب بیبی رو بزن خیالت راحت شه حالا یهو دیدی بودی و  نشون داد😂

عکس پروفایلم خودمم😍😍😍کسی کپی نکنه😉😘😘😘با تشکر❤✋️
آخییی عزیزم خب بیبی رو بزن خیالت راحت شه حالا یهو دیدی بودی و  نشون داد😂

نه نمیخوام باشم 😭😭

تازه بچم ۹ ماهشه خیلی زوده 😢

2740
آخییی عزیزم خب بیبی رو بزن خیالت راحت شه حالا یهو دیدی بودی و  نشون داد😂

همین الان میرم بی‌بی میخرم دعا کن نباشم 

یعنی پریود شدید ولی حامله بودید؟؟ 

آره 

توی اقدام بودم ۳ روز زودتر از موعد پریود شدم و گفتم حامله نیستم ولی یک هفته بعد از تموم شدن پریودم حالت‌تهوع و اینام شروع شد 

ایشالا نباشی گلم دوتا بخر ضرر تداره نگران نباش ایشالا ک نبستی

ایشالله 

آره بابا برم یه ۴ یا ۵ تایی بی‌بی میخرم 😂😂

آره  توی اقدام بودم ۳ روز زودتر از موعد پریود شدم و گفتم حامله نیستم ولی یک هفته بعد از تموم ش ...

منم مثل شما شدم خیلی زود پریود شدم و همش لکه بینی حالت تهوع ندارم ولی بیحال و درد بدن و درد حین رابطه 12ام پریود شدم