2752
2734
فقط وسط زمستون فکرکن برق قطع شه چه میشه،

اونجا که برق قطع میشه ممکن گاز هم قطع بشه چون تو تهران خیلی کم پیش میاد زمستان برق بره

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا تابستونا برق قطع میشه

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

خاموش میشه ولی بازم شوفاژ بهتره خیلی کم پیش میاد برق قطع شه تو سرما سریع هم وصل میشه دیگه چندروز که قطع نمیمونه فقط چندساعت فوقش قطع میشه که شوفاژ به این زودیا سرد نمیشع

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2731
ماشوفاژ داریم خوبه بدیش اینه که دیوارای ما گچیه اونارو نابود کرده همشو سیاه کرده

چرا آخه؟ برا ما هم دیوارامون گچیه ولی هیچی نشده

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
بله چندساعته ولی شهرماچون سرده سریع خونه سرد میشه 

خب شهرهای سرد بهتره یه بخاری هم کنار شوفاژ داشته باشن برا اینجور مواقع ولی شهرما سرد نیستش همین شوفاژ خودش اوکیه

اصولا همه میگن شوفاژ خوبه ولی من هنوزم بخاری رو به شوفاژ ترجیح میدم حس بهتری دارم نسبت به بخاری. وقتی زمستون پیش بخاری میشینم و رو بخاری کتری میذارم حس خوبی بهم دست میده😇

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...