2733
2739

یک ماه دیگه تا ترمیمه

من ازاد پرستاری هم بیارم میرم.. منطقه 3 هستم

به نظرتون این یه ماه ترمیمارو خوب بیارم 

میشه پرستاری ازاد قبول شد؟

واقعا افسرده شدم پشت کنکور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله پرستاری ازاد منطقه سه واقعا تو دوماه میشه بشرطی که بالای ۱۰ ساعت مستمر بخونی و تست زیاد کارکنی شما رتبه بین ۵ هزار تا ۱۰ هزار بیاری خوبه

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
2740
بله پرستاری ازاد منطقه سه واقعا تو دوماه میشه بشرطی که بالای ۱۰ ساعت مستمر بخونی و تست زیاد کارکنی ش ...

عزیزم رتبه 5 هزار تو دوماه؟😐😐😐😐چییییی ؟ 5 هزار ک واسه پزشکیه

ببین این یه سوال کلیه چون بستگی به پایه ات داره و ساعت مطالعه ات و سرعت مطالعه و میزان یادگیری و هوش و خیلی چیزا

پس واقعا جواب درست رو خودت میتونی بدی و همین که از دیگران میپرسی ینی به خودشناسی کافی نرسیدی و امیدی بت نیس 

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
عزیزم رتبه 5 هزار تو دوماه؟😐😐😐😐چییییی ؟ 5 هزار ک واسه پزشکیه

بله اگه تلاش کنی قطعا میتونی بیاری رتبه ۵ هزار درصدای شاخی نمیخوادمعدلتم بالا بشه میشه پزشکی تعهدیم بیاری من خودم کنکوریم البته هدفم رتبه زیر هزار ۱۴۰۴ هست اما الانم دارم میخونم میخوام این کنکور شرکت کنم ببینم چی میشه  

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
اگ از قبل هیچی نخونده باشی هیچ امیدی نیست

خوندم.... ولی نه زیاد مثلا زیست دهم تموم کردم

زیست یازدهم یسری مباحث خیلی کم

زیست دوازدهم بیشترشو تمام کردم ولی با تست کم

شیمی دهم فقط یه فصل خوندم

شیمی دوازدهم رو به اتمامه

فیزیک دهم فقط دو فصل خوندم

فیزیک دوازدهم فقط 1 فصل خوندم

همینا