2737
2739

سرم داره میترکه چشمام میسوزه لعنت به این دنیا یعنی من خاک برسر قبل از اینکه به این دنیا بیام خودم قبول کردم که اینجوری تو حسرت بچه بسوزم خاک بر سرم واقعا....الکی الکی پاچه شوهرمم گرفت اول صبحی با دعوا رفت سرکار .....همه بچه دار شدن ماهم شدیم تماشاچی 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاءالله به زودی زود دامنت سبز شه ولی نداشتنش یه غصه داره داشتنش هزارتا 

ولی من میگم نداشتنش هزارتا غصه داره همش حسرت حسرت حرف شنیدن از مردم تحمل کنایه و تیکه های مردم

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
عزیزم خداروشکرهنوزسنی نداری حتماباشگاه برویک سرگرمی برای خودت درست کن درکنارش دکترودرمانم داشته باش ...

ببخشید ولی هر غلطی میکنم نمیشه که نمیشه 

ولی من میگم نداشتنش هزارتا غصه داره همش حسرت حسرت حرف شنیدن از مردم تحمل کنایه و تیکه های مردم

دهن مردم که همیشه بازه من یه دختر دارم خداخواسته باردار شدم دختر شده خواهر خودم بهم گفت یه فکری براش بکن دوتا دختر برای چی میخوای اصلا حتی قادر به پاسخگویی نبودم در هر شرایط و زمان مردم حرف برای گفتن دارن نگران نباش

به امید روزای بهتر❤
2740

برید پیش متخصص طب سنتی با مدرک از دانشگاه پزشکی،پیش کاراموزا نرید

مزاج بدنتون مشخص میکنن و بر طبق اون داروی بدون عوارض گیاهی میدن که رحم و تخمدان گرم و فعال شه 

داروهای شیمیایی فقط بیشتر عوارض دارن و به محض قطع کردن دوباره مشکل ایجاد میکنن

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببخشید ولی هر غلطی میکنم نمیشه که نمیشه 

چون خیلی بهش گیردادی اخرش این هست سنتون رفت بالاترواینانشدای وی اف کنی دیگه خواهرشوهرمنم مثل شمابود۳۰که شدانجام دادخداروشکرالان دوقلوداره ماشاا..بزرگ شدن اگه دقت کنی بیشترکسایی که دیگه بچه دارنشدن همه بالای ۳۰بودن سنشون بالابوده عزیزتواین دوره همه چی امکان داره

ببین همیشه وقتی ب ته خط میرسی یعنی *میشه*

بزار یه خاطره از پارسالم برات تعریف کنم 

یکی از دوستان همسرم ۱۰ ساله ک ازدواج کردن اینا تماااااام دکترهای مختلف داروهای مختلف امتحان کردن و بچه دار نشدند و چند ماهی بود خسته شده بودند و بیخیال بچه شده بودند ولی خیلی در حسرت بچه بودند مارو دعوت کردند خونشون بعد از شام ما خانوما رفتیم توی اتاق و شروع ب حرف کردیم 

من یه پسر ۴ ساله دارم و یکی از خانومای دوستمون ۲ ماهه باردار بود یه خانوم دیگه هم بود اون هم بچشون ۳ ساله بود و این دوتا همش جلوی این بنده خدا از زایمان و بچه داری و از این قبیل حرفا می‌زدند بعد از مهمونی اومدم خونمون رفتم توی اتاق اونقدررر برای این بنده خدا گریه کردم براش دعا کردم با خدا حرف زدم دقیقا بعد از یک ماه همسرم اومد خونه گفت فلان دوستم بچه دار شدن باورم نمیشد اونقدرر براشون خوشحال شدم ک حد نداشت گفت که نزدیک ب دو ماهشه خانومش ب خدا نا امیدی معنا نداره من اون خانوم رو بار اول بود ک میدیدم الان نی نیشون سه چهار ماهشه

برای تو هم دعا میکنم 

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برید پیش متخصص طب سنتی با مدرک از دانشگاه پزشکی،پیش کاراموزا نرید

مزاج بدنتون مشخص میکنن و بر طبق اون داروی بدون عوارض گیاهی میدن که رحم و تخمدان گرم و فعال شه 

داروهای شیمیایی فقط بیشتر عوارض دارن و به محض قطع کردن دوباره مشکل ایجاد میکنن.  

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین همیشه وقتی ب ته خط میرسی یعنی *میشه* بزار سه خاطره از پارسالم برات تعریف کنم  یکی از ...

مرسی عزیزم 🥺

چون خیلی بهش گیردادی اخرش این هست سنتون رفت بالاترواینانشدای وی اف کنی دیگه خواهرشوهرمنم مثل شمابود۳ ...

چیکار کنم دلم بچه میخواد هرکاری میکنم نمیشه خسته شدم بخدا 😭

ببین همیشه وقتی ب ته خط میرسی یعنی *میشه* بزار یه خاطره از پارسالم برات تعریف کنم  یکی از ...

الهی شکر خدا همه ی بچه هارو در پناه خودش حفظ کنه.

معلومه دل پاکی دارین عزیزم برای من لطفا دعا کن.زندگیم از هم پاشیده دعا کن خدا کمک کنه زندگیم سامون بگیره

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️