2737
2739
عنوان

چند قطره خون بعد از رابطه 🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 31 پست
احتمالا خشن بوده یا زخم داره دهانه رحمت برو دکتر چکاپ کن

یا ابلفظ 🤦‍♀️

خدایاااااا شکرت ❤️❤️❤️ خدا ی مهربانم تو بخشنده ای خدایاشکرت برای هر چی که تو زندگیم دادی هر لحظه شکر گذار تو هستم مهرباننننننننننن ترییییییننننن مهربانانننننننن❤️❤️❤️❤️✨✨✨✨✨✨😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍😍

عفونت داری یا خشونت داشته

اشکال نداره اما اگ نزدیک پریودیته سعی کن اصلا خشونت نباشه اسیب میبینی و بعدش دردسر داره

سه روز قبل و سه روز بعد توجه کن نباشه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا خشن بوده یا زخم داره دهانه رحمت برو دکتر چکاپ کن

عزیزم زخم رحم با سونو‌معمولی معلوم نمیشه باید رف واژینال؟؟من چند روزه لکه بینی دارم حدووود ۹ روزایناس الانم شدیدتر شده بعدازظهرمیخوام برم دکتر بنظرت زخمه؟

2742
عفونت داری یا خشونت داشته اشکال نداره اما اگ نزدیک پریودیته سعی کن اصلا خشونت نباشه اسیب میبینی و ب ...

باید حتما برم دکتر

خدایاااااا شکرت ❤️❤️❤️ خدا ی مهربانم تو بخشنده ای خدایاشکرت برای هر چی که تو زندگیم دادی هر لحظه شکر گذار تو هستم مهرباننننننننننن ترییییییننننن مهربانانننننننن❤️❤️❤️❤️✨✨✨✨✨✨😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍😍
ن نترس زخم گاهی وقتا از رابطه شدید و پشت سرهم یا از عفونت ک بمونه درمان نشه  با ی دارو و چن تا ...

ایشالا که خیره

2740
عزیزم زخم رحم با سونو‌معمولی معلوم نمیشه باید رف واژینال؟؟من چند روزه لکه بینی دارم حدووود ۹ روزاینا ...

معمولا با یه معاینه ساده معلوم‌میشه با اسپکلوم

احیانا دستگاه ندارین ؟؟؟ ایودی هم گاهی وقتا ممکنه زخم کنه باعث لکه بینی بشه

معمولا با یه معاینه ساده معلوم‌میشه با اسپکلوم احیانا دستگاه ندارین ؟؟؟ ایودی هم گاهی وقتا ممکنه زخ ...

ن عزیزم‌دستگاه ندارم قبلا میرفتم پیش یه ماما ک هرررسری فقط مفنامیک میدادو امپول ک خونریزیم قط میشد الان چهارمین باره اینجوری میشم بعداینکه قط شد ماه بعدشم پریود نمیشم دوباره ماه بعدش لکه بینی و خونریزی تشخیصشم شل شدن کمره دیگ خسته شدم واقعا

ن عزیزم‌دستگاه ندارم قبلا میرفتم پیش یه ماما ک هرررسری فقط مفنامیک میدادو امپول ک خونریزیم قط میشد ا ...

کدوم شهری گلم ؟؟ دکتر خوب برو ک بتونه برات ی دارو یا روش خوب پیدا کنه قطع بشه 

کدوم شهری گلم ؟؟ دکتر خوب برو ک بتونه برات ی دارو یا روش خوب پیدا کنه قطع بشه 

قزوین ساکنم قشنگم این متخصصه برم ببینم این چی میگ من کمخونم هستم واقعا جون ندارم دیگ اونقد سونوگرافی انجام دادم دیگ خسته شدم تا میرم میگ برو سونو کیست نباشه میرم هیچی نیس دوبااره امپولو کوفتو زهرمار از ماه بعدش باز شروع میشه🤦‍♀️ببخش وقت شمام گرفتم مرسی از راهنماییات عزیزدلم😘

قزوین ساکنم قشنگم این متخصصه برم ببینم این چی میگ من کمخونم هستم واقعا جون ندارم دیگ اونقد سونوگرافی ...

ان شالله ک مشکلت حل بشه ب راحتی استرسو از خودت دور کن

خاهش میکنم گلم امید ب خدا 🙏🏻❤️

2706