2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکیشو باید یه کم ب اون یکی ترجیح بدی

من خودم اولویتم کارمه 

درسا هم ک استادا کمک میکنن با معدل خوب پاسم 

دانشجوی مشاوره ی فرهنگیان❤️درونگرای برونگرا نما😂یک عدد معتاد به کتاب و باشگاه😌
2731

من از روز اول زندگی متاهلیم یا درس میخوندم یا کار میکرد

کار سختیم نیست شوهرمم کامل راضیه گاهی درک نمیکنم چرا ی سریا میگن ن سخته نمیرسیم و این حرفا

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
یکیشو باید یه کم ب اون یکی ترجیح بدی من خودم اولویتم کارمه  درسا هم ک استادا کمک میکنن با معد ...

خیاطی فقط هفته ای دوروزه که هربار دوساعت فقط وقت میبره. دیگه تو خونه کاری ندارم

2738
چقدر اسمت عجیبه 😄 شده کار و درس همزمان بشه؟

من سال اخر ک درس خوندم چون کمبود معلم بود مجبورشدم برم سرکار درسمم باید میخوندم

چهاروز مدرسه بودم بعدظهر ها هم دانشگاه کلاس داشتم یا انلاین یا حضوری فک کن همون تایم همسرمم  تصادف کرد با موتورو مریض داری هم میکردم ادمیم نبود ک بشینه دائم داره راه میره و حتما باید میخوابید خیلی مراقبت میخواست

اسم یه فرشته است اون تایم همینطوری گذاشتم گفتم بعد عوض میکنم دیگ نشد    

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
من سال اخر ک درس خوندم چون کمبود معلم بود مجبورشدم برم سرکار درسمم باید میخوندم چهاروز مدرسه بودم ب ...

مرسی عزیزم. شرح حال منو خوندی؟ بنظرت چرا من نمیتونم؟ با وجود کار و مربض داری و دانشگاه رفتن درستم‌میخوندی اما من یه خیاطی دوساعته میرم دیگه اصلا توان حتی نیم ساعت درس خوندنم ندارم.

مرسی عزیزم. شرح حال منو خوندی؟ بنظرت چرا من نمیتونم؟ با وجود کار و مربض داری و دانشگاه رفتن درستم‌می ...

اهن بدنت کم نیست؟

زینک و اهن بخور ویتامین ا و ای هم بخور البته اگ پایینه

باشگاه برو حتما ب خودت برس از لحاظ تغذیه

من همیشه شوهرم مجبورم میکنه بخورم زینک و اهنو

فعال باش و ب خودت خستگی راه نده تازه فک من یدونه بچه بودم همه کارامو میکردن برام بعد یهو اینقدرفعال شدم الانم همینطوریم

21روز زمان میبره تا خودش نشون بده اهن و زینک

هم آهن هم کلسیمم کمه.‌ یعنی از اینهاست؟

کلسیم ن ولی اهن اره انرژی کم میاری