2737
2734

دخترم از پیش دبستانی تا الان که کلاس چهارمه یه مدرسه رفته 

مدرسه غیرانتفاعی و سطح متوسط

دخترم باهوشه و تو کلاس ۲،۳ نفر همسطح دخترم هستن و بقیه ضعیف ترن 

برای کلاس پنجم و ششم توی دوراهی موندم همین مدرسه بره 

یا مدرسه سطح بالاتر شهرمون که قبولی تیزهوشان بالایی داره

تنها مشکل دخترم اینه که استرسی هست و اون مدرسه فضای رقابتی داره شاید باعث استرس بیشترش بشه

نمیدونم چه کاری درستتره؟

خدایا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرم بزار مدرسه ی خودش بمونه؛ مدرسه ی جدید علاوه بر تمام استرسهای که الان داره؛ استرس فضای جدید و د ...

بله اینم هست 

ولی میگم حیفه با استعداده 

و اگه بخواد تیزهوشان قبول بشه بهتره مدرسه خوب بره

موندم واقعا

خدایا شکرت...
2740
از خودش بپرس آیا دوست داره تیزهوشان بره یا نه،آیا تواناییش رو داره آنقدر درس بخونه ،همه شرایط رو برا ...

میدونید بچه م  بی حاشیه است و دنبال علم و  یادگیری

مثلا جلسه تو مدرسه داشتیم مادرها شاکی بودن که چند تا از بچه ها فیلم بهمه معرفی میکنن و این داستانا 

بعد معلمش میگفت دختر شما کلا تو این فضاها نیست میاد زنگ تفریح همش سوال علمی میپرسه از نجوم و تاریخ و ....

بیشتر دلم میخواد فضای مدرسه طوری باشه ک بچه ها درسخونتر باشن و بالتبع از جو بد دور باشه

اما از طرفی نمیخوام بهش استرس وارد بشه و برای درس خودشو خیلی اذیت کنه

خدایا شکرت...
بیرون کلاس تیزهوشان اگر هست فوقش ثبت نام کنید.اونم سال ششم.دختر من سه ماه کلاسشو جدی گرفت قبول شد.نح ...

دختر شما چندمه؟ تیزهوشان اونطوری ک تعریف میکنن سخت و استرس زاست برای بچه ها؟؟؟؟

خدایا شکرت...
دختر شما چندمه؟ تیزهوشان اونطوری ک تعریف میکنن سخت و استرس زاست برای بچه ها؟؟؟؟

دختر من هشتمه.نه بابا من که ندیدم دخترم درس بخونه البته دختر من باهوشه سر کلاس زود میگیره.اصلن نمیخونه فقط شب امتحان بیداره.حجم درساشون زیاده شیمی و فیزیک .

میدونید بچه م  بی حاشیه است و دنبال علم و  یادگیری مثلا جلسه تو مدرسه داشتیم مادرها شا ...

پس اگه واقعا تیزهوشه و علاقه داره و بدون اینکه شما بهش بگید خودش ساعتها و به صورت خودکار درس میخونه،حتما بفرستینش