2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بچه مردم که پدرش جانباز شهید نشده چه‌گناهی داره؟؟؟

ما نمیگیم نرسن بهشون

پول بدن

کلاس برارن 

بهترین کتابا رو بخرن براشون

ولی حق بقبه نخوردن.

به شدت حرامه این سهمیه

اینوتایپ کرده بودم دیدم تاپیکت تعطیل شد اینجا فرستادم😂

2731
عزیزم بچه مردم که پدرش جانباز شهید نشده چه‌گناهی داره؟؟؟ ما نمیگیم نرسن بهشون پول بدن کلاس برارن& ...

آخه خب وهقعا اگه اینجوری حساب کنی خیلی کم میتونن بچه های جانباز و شهید برن دانشگاه 

خب اونا چه گناهی کردن که نرن؟

آخه خب وهقعا اگه اینجوری حساب کنی خیلی کم میتونن بچه های جانباز و شهید برن دانشگاه  خب اونا چه ...

درس بخونن برنن🤣😂چرا باید با سهمیه برن

الان خیلیا هستن پدر ندارن یا مادر ندارن

اونا چطور میخونن؟

قبول کن سهمیه کار خوبی نیست

بهشون‌کتاب بخرن پول بدن کلاس بزارن

درس بخونن برنن🤣😂چرا باید با سهمیه برن الان خیلیا هستن پدر ندارن یا مادر ندارن اونا چطور میخونن؟ ...

نمیدونم ولی اینا پدر شون با یه دلیل خاصی فوت شده 

و درد بی پدری واقعااا خیلی سخته اینجوری نگو من بزرگترین فوبیامه واقعا این ماجرا 

نمیدونم ولی اینا پدر شون با یه دلیل خاصی فوت شده  و درد بی پدری واقعااا خیلی سخته اینجوری نگو ...

وااا خو چه ربطی داره.

پدر کسی بوت کرد باید سهمیه داد بهشون؟؟

حالا بکی پدرش فوت نکنه نباید به رسته مورد نظرش برسه؟

احتمالا خودتم سهمیه داری اینجوری حرف میزنی

2740
وااا خو چه ربطی داره. پدر کسی بوت کرد باید سهمیه داد بهشون؟؟ حالا بکی پدرش فوت نکنه نباید به رسته ...

نه میگم سهمیه ندارم دیگ وا 

بعدم اصلن اخه خیلی وقتا بی ربط جبهه میگیرن بعضیا یعنی مثلا اگه شما رتبت شده هفتصد هشتصد و پزشکی دانشگاه های دولتی تهران نیاری یه حرفی که آقا هر دانشگاه ۲۵ نفر سهمیه رفته جای من گرفته شده ولی دیگ نه با رتبه بیست سی هزار 😑

طرف هیچی نخونده میاد میگه سهمیه حقمو خورد 

نه میگم سهمیه ندارم دیگ وا  بعدم اصلن اخه خیلی وقتا بی ربط جبهه میگیرن بعضیا یعنی مثلا اگه شما ...

من چون تو این‌کارم خیلی دیدم.

طرف هیچی نزده در اومده

طرففف گیج مطلق بود .

۹۰ هزار شده ۳ هزار😂

من چون تو این‌کارم خیلی دیدم. طرف هیچی نزده در اومده طرففف گیج مطلق بود . ۹۰ هزار شده ۳ هزار😂

اره خب سهمیه که معجزه میکنه رو رتبه 😂

ولی به هر حال باید ۷۰ درصد اخرین رتبه قبولیه هر دانشگاه رو زده باشن یعنی حتی اگه رتبشون بشه ۱ هم اگع مثلا اهرین رتبه قبولی یه دانشگاهی ۵۰ باشه میانگین درصداش اینا باید میانگین ۳۵ زده باشن که بتونن برن و اینکه کلا ۲۵ درصد ظرفیته هر دانشگاهیم جا دارن دیگ کل دانشگاه که برای اینا نیست یعنی یه دانشگاهی صد نفر باشع اینا ۲۵ نفرشو پر میکنن و خیلی بود و نبودشون فرقی به حال کسی که رتبش شده ۱۰ هزار نداره

اره خب سهمیه که معجزه میکنه رو رتبه 😂 ولی به هر حال باید ۷۰ درصد اخرین رتبه قبولیه هر دانشگاه رو ز ...

خیلی فرق داره

دلیل حمایتتون نمیفهمم

۲۵ نفر پزشک کم هم نیست

به جای ۲۵ نفر فرد باسواد 

۲۵ نفر گیج میرن سرکار

همین باعث میشه اشتباهات پزشکیم زیاد شده.

اصلا اینجور نییس ۷۰ درصد بزنی.

کارنامه دیدم درساشو. در حد ۱۰ درصد زده با ۲۵ درصد سهمیه پزشک شده😂

خیلی فرق داره دلیل حمایتتون نمیفهمم ۲۵ نفر پزشک کم هم نیست به جای ۲۵ نفر فرد باسواد  ۲۵ نفر ...

نه هست تو خود مقرراتشون که باید ۷۰ درصد اخرین نفر قبولیو زده باشن یهو میبینی اون رشته ای که میگی با ۱۰ درصد قبول شده اخرین نفر قبولی میانگین ۱۵ زده این ۱۰ زده رفته بزنی تو نت سرچ کنیم برات میاره