2733
2734

میشه نگاه کنید 

من سابقه دوبار سقط داشتم

الان باردارم گفت طبق پریود یک هفته عقبترم برای ده روز دیگه دوباره سونو‌نوشت کسی بود با این شرایط؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار دو هفته دیگه یا سه هفته دیگه برو منم بم گفتن ساک خالیه فایده نداره معجزه که نمیشه فلان و بهمان 

اخرش۹هفته رفتم قلبشم تشکیل شده بود خداروشکر 

برا تشکیل قلب هشت هفته ب بعد باید سنو کنی 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2728
اره اما من خیلی میترسم

نترس تا ۹ هفته جا داره دختر گل 

فقط تحرک زیاد نکن استراحت کن

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2740

چقدر زود رفتی

۸ یا ۹ هفته واس قلب باید بری

منم هفته دیگه ۸ هفته میشم انشالله اونموقع میرم

هزینه سونو چقدر شد؟

شکمی بود یا واژینال

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
🥺🙏 پیش دکتر رفتم نشون بدم...انگار بال و پرم و زده بودن🥺

حست درک میکنم منم همینطور شدم😔پیش دکترم زار میزدم اینقدر دلش برام سوخت بغلم کرد باهام حرف زد دستمو گرفت بهم آرامش داد

مثل من عجول نباش فقط در صورتی که لک دیدی فقط وفقط به دکتر خودت مراجعه کن یا ی بیمارستان خیلی خوب نزار کارآموز ها معاینه کنن 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
مشگلی نداره عزیزم نگران نباش حتما تخمک گذاریت دیر بوده

آره من چون لتروزول خوردم روز سیزدهم سونو دادم فولیکول غالب نداشتم دکتر گفت احتمالا 3روز بعدش تخمک گذاری کردی