2733
2734
عنوان

من با اینکه کنکور ندارم چرا استرس کنکور دارم 😂😐😑😅

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آموزگاری قبول شدم  البته پرستاری آزاد هم قبول شده بودم نرفتم

فرهنگیان؟؟

امسال ازمونش جدا بود باید جدا ثبت نام میزدی  من نکردم 

موفق باشی عزیزم

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
2742
نه نمیدونم معمولاً کنکور انسانی اول هستش یعنی فک کنم ششم انسانی باشع

درسته و۷م تجربی

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
2740
بله عزیزم فرهنگیان  قربونت  شمام موفق باشی ❤️😍

خیلی خوشحالم که تونستین به چیزی ک میخاین برسین

این چند روزا هی حالم بد میشه استرس میگیرم پارسال میاد جلو چشام که چقد گریه کردم سر قبول نشدنم🥲 خیلی میترسم دوباره تجربه کنم اون حس مرگیو

ممنونم گلم

خب تجربی با رتبه بالاتر هم قبول میکنن اما انسانی با ظرفیت امسال احتمالن باید زیر 5 هزار باشی

نه عزیزم انسانی بوده و بدون سهمیه و منطقه دو رتبش ده هزار شده و قبول شده 

تجربی هم رتبه ای تو همین حدود میخاد 

نه عزیزم انسانی بوده و بدون سهمیه و منطقه دو رتبش ده هزار شده و قبول شده  تجربی هم رتبه ای تو ...

عهه منم بدون سهمیه و منطقه دوام خداکنه قبول بشم بعد تگت میکنم بهت میگمم🥲🥲 

دوستت کدوم شهر بوده