2737
2739

تازه وارد ماه هشتم شدم و خیییلی اذیتم یعنی طوری ام ک هروز لگن و کمرو رحمم درد می‌کنه بزور سرپا وای میستم تازه دکترمم از همون اول بارداریم استراحت مطلق بهم داده حالا خواهرم اینا دوهفتس ک اومدن خونمون و قراره دوهفته دیگه بمونن نوبت دکتر دارن و ی پسر شیطونم دارن حالا قراره بازم ماه دیگه بیان میشه راهنماییم کنین ک چیکار کنم ک دیگه حداقل ماه دیگه نیان خونه ی ما و برن خونه ی یکی دیگه؟!؟ واقعا شرایطم خیلی سخته و خواهرمم ازوناس ک فقط ب خودش فک می‌کنه و هرکاری براش انجام بدی فک می‌کنه وظیفته تازه غرم میزنه و دستورم میده طوریه ک تو خونه ی خودم راحت نیستم واقعا دارم دیوونه میشم😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر بی درکه 

منم باردارم تعمیرات خونه داشتیم واسه تعطیلات عید فطر میخواست برام مهمون بیاد خودم محترمانه گفتم ولی انگار متوجه نشدن برا گردش و تفریحم میومدن فک کن شوهرم تو اون شرایط اینارو ببره گردش 

به بابام گفتم بابام حالیشون کرد نیومدن

تو بشین کنار و دست ب هیچچچچچچ کاری نزن  بهش دستور بده بگو دکترم گفته استراحت مطلق خوبه که هستی کارامو انجام بده اینقد بگو تا خسته شه

بعضیا دیگه چاره ای نمیذارن

دوروزه میره

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

مامانمم اومده اونم نوبت دکتر داره بهش گفتم همش داره غر میزنه ب منو شوهرم اصلا بفکر من نیستن بخدا دیروز از کلافگی زدم زیر گریه انگار تو قفسم تازه مامانم میگه اینجوری نکن تو چیزیت نمیشه میگم مامان ماه دیگه میشه ۹ ماهم نمیتونم پذیرایی کنم میگه خودم کمکت میدم ولی بدتر دارن دق میدن

مامانمم اومده اونم نوبت دکتر داره بهش گفتم همش داره غر میزنه ب منو شوهرم اصلا بفکر من نیستن بخدا دیر ...

خود خواهرت باید شعورش برسه

یکم رک و پررو باش 

شماهم شوهرت مثل شوهر منه خانوادت سواستفاده میکنن از احترامی ک نگهداشته

2740
چقدر بی درکه  منم باردارم تعمیرات خونه داشتیم واسه تعطیلات عید فطر میخواست برام مهمون بیاد خود ...

ولی خانواده من منو مقصر می‌دونن میگن حق با خواهراته چون اومده دکتر بخدا خونمو عین دسته ی گل کرده بود ک موقع ی زایمان کاری نباشه الان نابودش کردن بخصوص پسرش که ماشاالله شیطونه

تو بشین کنار و دست ب هیچچچچچچ کاری نزن  بهش دستور بده بگو دکترم گفته استراحت مطلق خوبه که هستی ...

اینا اینجوری نیستن اگه خدمت نکنی بهشون ناراحت میشن یا میگم یکم پسرتو آروم کن ما اپارتمانیم میگه بچس درصورتی ک ۷ سالشه ماشاالله بخدا دارم دق میکنم مامانمم منو مقصر می‌دونه میگه وظیفته خواهرته فک کن داری برا خدا میکنی

ولی خانواده من منو مقصر می‌دونن میگن حق با خواهراته چون اومده دکتر بخدا خونمو عین دسته ی گل کرده بود ...

خیلی پرتوقع هستن

بنظرم با آدم پررو پررو باش البته به خواهرت بگی پا به ماهم میگه خودم تمیز میکنم 😏 

نمیشه به دروغ بگی خانواده شوهرم اومدن خونمون موندن؟

اینا اینجوری نیستن اگه خدمت نکنی بهشون ناراحت میشن یا میگم یکم پسرتو آروم کن ما اپارتمانیم میگه بچس ...

بچه اش مگه مدرسه نمیره؟ چه طور دکتری میرن که این همه طول میکشه

مثل اخرین روز شهریوره همه ترسم اینه بره بگذره دلم بانگاهش گلاویز شد چشاشو یه ان بست پاییز شد.
اینا اینجوری نیستن اگه خدمت نکنی بهشون ناراحت میشن یا میگم یکم پسرتو آروم کن ما اپارتمانیم میگه بچس ...

خوب یا کار میکنه یا نمیتونه کار کنه و میره. 

ناراحتی نداره تازه اسرارم بکن بگو بمون کارامو انجام بده من نمیتونم بذار کار کنه و اگرم موند روت فشار نمیاد ولی خدایی برا زن ماه های آخر سخته

به خودت رحم کن ازش ب عنوان خواهر کمک بخواه درهرصورت ب نفع تو میشه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
خود خواهرت باید شعورش برسه یکم رک و پررو باش  شماهم شوهرت مثل شوهر منه خانوادت سواستفاده میکن ...

آره بخدا شوهرم خیلی ازین بابت احترام و نگه می‌دارد میگه مهمونن زشته حتی دیروز ما داشتیم بین خودمون می‌گفتیم وقتی رفتن باید کلی کار کنیم مامانم میاد اخم می‌کنه غر میزنه اگه این دکتر تو شهر خودمون بود نمیومدیم اینجا اونم با صدای بلند ک همه بشنون بخدا دیگه نمی‌دونم چی بگم