2733
2739

من شوهرم تا یه بحثی میشه با عصبانیت تموم میگ من همینم نمیخوای برو طلاق بگیر مگ زورت کردم

دلم خون شده . می دونم دلی نمیگه زبونشه

نمیشه  اصلا بحث بشه  فقط میگ برو نمی خوای 

بعدش دوباره خوب میشه ولی من ناراحت میشم 

چند بارم گفت بتمرگ لال باش من از تو بهتر حالیمه

نظر میدم مثلا میگم فلان کار خوب نیست اینجوری میگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نزدیک ده ساله ازدواج کردم هنوزم هرچی میشه شوهرم میگه ناراحتی برو خونه بابات طلاق بگیر اینجور ادما درست بشو نیستن

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

یه بار ادا در بیار ک میخای واقعا از زندگیش بری ببین عکس العملش چیه. 

گاهی باید بعضیارو ترسوند تا به خودشون بیان

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
یه بار ادا در بیار ک میخای واقعا از زندگیش بری ببین عکس العملش چیه.  گاهی باید بعضیارو ترسوند ...

دقیقا خسته شدم . الان بهش میگم میخوام برم . میگ با هم زندگی کنیم نکن اینکار درست میشه . نمی دونم از مهریه می ترسه . یا چیز دیگ . ابروش اینا. 

2740
خب اینقد میگه چرا موندی برو طلاق بگیر بیلیاقتو

ازدواج دومم هست قبلا نامزد داشتم😔😔😔 چند سال پیشا 

از این شکست دومم می ترسه 

وگرنه همون اولا جدا میشم بدون مهریه فقط میرفتم ‌دستشم ب من نرسه