2737
2734

من دوست دارم اختیاری ب بقیه خوبی کنم ولی خودشون بگن نه (چون بنظرم اولا پرو میشن ک ب حرفشون گوش دادم دوما پرتوقع و عادت میکنن هی درخواست کنن ک منم عمل کنم دوما ارزش کارم میاد پایین چون شاید بگن خودمون خواستیم ک انجام داد) 

مثلا 

چند روز پیش با خانواده خواهرشوهرم رفتیم گردش و تا غروب کوه و دشت بودیم 

موقع برگشت تصميم داشتم شام ببرمشون خونه خودمون و ب شوهرمم گفتم نمیزارم شام برن بیان خونه خودمون دور هم شام بخوریم اونم گفت باشه

ی جا تو راه هردو نگه داشتیم آبی چیزی بخوریم تا پیاده شدم بچه خواهر شوهرم ک یانزده سالشه اومد گفت زن دایی توراخدا شام دعوتمون کن بیایم خونتون

منم گفتم باشه خودمم همین قصد و داشتم و... 

ولی بعدش ب مادرش اینا زیاد اصرار نکردم (چون بچش گفته بود دیگه دوست نداشتم بیان، ب دلایلی ک بالا گفتم) 

و نیومدن

پشیمونم نیستم 

نظرتون چیه 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نظرم فقط اینه که زباد خوبی نکن  انقد خولی کردی شده وظیفه!همون که بچه اومده گفته شام دعوتمون کن ...

پس خوب کردم

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
خب ت که دوست داشتی دعوتشون میکردی پروو نمیشدن ب خواسته بچه هم توجه کردی

مطمئنی پرو نمیشدن

2738
پس خوب کردم

شاید بعضیا به نظرشون اشتباه باشه ولی سعی کن همیشه مثل خود طرف باشی 

فقط هم به فکر خودت باش 

رفتین گردش تفریح کردین دیگه خسته شدی خداحافظی کن بیا خونت یه نیمرو بپز و استراحت کن،دنبال دردسری مگه مهمون میاری برا خودت 

البته به اطرافیانت هم ربط داره من که از خوبی کردن چیز خوبی دستگیرم نشد تازه بدتر پررو هم شدت و انتظاراتشون رفت بالا عوضش کسیو دیدم محل سگ به بقیه نمیده ولی میپرستنش

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

نگرفتم اگه باهم اینقدر جورین که یه روز کامل در جوار هم از معاشرت باهم لذت میبرین و کلا اینقدر جورین که پایه همین چرا که نه

ولی من خودم یه روز بیرون باشم اینقدر خسته م به زور دوش میگیرم میخوابم 

مهمون داری انرژی فول میخوات

نه بابا چ پرویی تازه بنظرم الان میگن از عمد دعوت نکردی اگ دعوت میکردی دله بچه هم شاد میشد

خب چرا اونا اینو دعوت نکردن؟؟ 

مگه اسی وظیفش بوده دعوت کنه؟؟! 

میتونستن بگن بریم شام مهمون ما 

شاید بعضیا به نظرشون اشتباه باشه ولی سعی کن همیشه مثل خود طرف باشی  فقط هم به فکر خودت باش&nbs ...

دقیقا منم ب این نتیجه رسیدم 

دقیقا منم ب این نتیجه رسیدم 

پس دیگه لطف زیادی نکن 

والا من یادمه سر پسرم با شکم گنده ساعت ۸ صبح مادرشوهرم زنگ میزد میگفت من سرکارم پاشو برو به بابا سر بزن هز یه ربع تا شب میرفتم به پدرشوهر مریضم می‌رسیدم غذاشو بده ابشو بده میوه بده بشور پاک کن جمع کن 

آخرشم همه یادشون رفت،الان جاریمو میبینم میگم خاک تو سرم واقعا،چنان خودشو میگیره و ناز داره خونه ی مادرشوهر یه لیوان نمیشوره یا یکبار مادرشوهرم دعوت نکرده تو ۴ سال 

بعد مادرشوهرم مثل چی میترسه ازش