2733
2734
فقط بیخیال باش بگو شد شد نشدم حتما صلاح نبوده  میشه اگه همش فکر کنی و... نمیشه

نمیشه بیخیال باشم لامصب تا می‌خوام یادم بره پسرم گریه و زاری داره من داداش میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذخیره تخمدان اگ کم باشه دیگه اضافه نمیشه این لطف خدا بوده که فولیکولات خوبن  ان شا الله که خبر ...

واقعا من موقعی که دکتر سونو می‌گرفت ب ماما می‌گفت تو تخمدان رایت فولیکول 18,19,22 دیده شده

منم فهمیدم تو تخمدان چپ هیچی نبود

2731
من ذخیره تخمدانم کم بود اینا ب هم ربط دارن ک باردار نشم

بله گلم ربط داره 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا قربونت برم ♥️هزاران بار شکرت ♥️تیکر رسیدن به هدفم♥️ وزن شروع :94🥺فعلی: 75😁هدف:68 😍ان شاء الله 😌 
نمیشه بیخیال باشم لامصب تا می‌خوام یادم بره پسرم گریه و زاری داره من داداش میخوام

بچه زیر یکسال گریه میکنه داداش میخوام 😐😐

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2740
6سالشه

تو پرو که نوشتی زیر یکسال 🤔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
خیلی بامزه گفتی😂😂😂😂 من چند وقت پیش کیست عمل کرده بودم 

والله فکر کردم پسرت زیر یکساله فکر کردم  داری راه منو میری خواستم توصیه کنم نکن که بیچاره میشی🤣🤣پسرای  من شیر به شیر هستن پدرم در میاد نمیدونم اینا کی  قراره بزرگ بشن😨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آها الان زور فولیکول بیشتره یا ذخیره تخمدان  کدوم بیشتره برا حاملگی ،😂

😂عزیزم من در این زمینه خیلی اطلاعات ندارم نمی دونم واقعا سوال تخصصیه

فقط اینو می دونم هر چی و هر وقت خدا بخواد 😅😍

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا قربونت برم ♥️هزاران بار شکرت ♥️تیکر رسیدن به هدفم♥️ وزن شروع :94🥺فعلی: 75😁هدف:68 😍ان شاء الله 😌 
اره ۲۲ خیلی خوبه

سلام

سونو ان تی رفتم پیش وکترطهماسب پور، گفتن مشکلی نیست، جنسیت هم احتمالی گفتن، به نظرتون دقیق میگن جنسیت ۱۲هفته و۵روز

بعدازمایش هم رفتم دادم، سابقه سقط هم نوشتم، ومصرف آسپرین، نکنه به خاطراین دومورد ریسک بزنن ؟ کارآزمایشاهامشخص نمیشه استرس گرفتم 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود