2737
2734
منم میخوام فردا برم برا iui استرس دارم سونو بنویسه و تخمک نداشته باشم

اصلا استرس نداشته باش من موقعی که آزمایش دادم برا ذخیره تخمدانم خیلی تنش و استرس داشتم دکتر بهم گفت ذخیره آن کمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ؟ اگه ۲۲باشع حتما میشه یا احتمال هم داره نشه  من ذخیره تخمدانم چند ماه پیش ی ذره کم بود ...

ببین اینکه لقاح بشه به خیلی عوامل بستگی داره 

الان شما فولیکولهای خوب داری که خب احتمال بارداری بالا میره 

اگه با همین فولیکول پنج ماه اقدام کنی حتما باید باردار بشی چون هر ماه احتمال لقاح بیست درصده

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا اگ هر ستاش بگیره س قولو میشن 

احتمالش هست انشالله

دارو مصرف گردی

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2728
اصلا استرس نداشته باش من موقعی که آزمایش دادم برا ذخیره تخمدانم خیلی تنش و استرس داشتم دکتر بهم گفت ...

ممنونم عزیزم من اولین جلسه میخوام برم 2 تا دختر دارم میخوام iui تعیین جنسیت کنم 

2740

فقط بیخیال باش بگو شد شد نشدم حتما صلاح نبوده 

میشه

اگه همش فکر کنی و... نمیشه

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
بعد من چند ماه پیش ذخیره تخمدانم کم بود الان فولیکول بالغ دارم ربطی به هم دارن که باردار نشم

ذخیره تخمدان اگ کم باشه دیگه اضافه نمیشه این لطف خدا بوده که فولیکولات خوبن 

ان شا الله که خبر بارداریتو بدی 

خدا اصلا نمیخواهد خدا باشد...🌊🌍