2733
2739

بنظرتون منی ک وزنم بالاست 

و فشار خون دارم 

قبلا هم زایمان هام سخت بود دوتا طبیعی با سختی و مشکل جوری که بعدش برا این ک تشنج نشم برا سوزنای فشاری ک میزدن سه چهار روز بستریم میکردن 

بنظرتون من زایمان الانم طبیعیه یا سزارینم میکنن؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدی  فشار خونش کنترل شده بود؟

دقیق یادم نیست ولی تحت نظر بود اما همیشه فشارش بالا بود بخاطر همین دکترش ریسک نکرد طبیعی زایمان کنه سریع بردش سزارین البته من دقیق هم نمیدونم شایدم جاری ام الکی می‌گفت 

تو دولتی برای این چیزا سزارین نمیکنن اگه همزمان با فشار بالا دفع پروتیین ادرار هم باشه بخاطر مسمومی ...

جدا ن دولتی نیست بیمارستان من فقط نمیخوام طبیعی زایمان کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
دقیق یادم نیست ولی تحت نظر بود اما همیشه فشارش بالا بود بخاطر همین دکترش ریسک نکرد طبیعی زایمان کنه ...

منم فضارم بالاست به سه مدل دارو حتی یک درجه پایین نیومد 

از طبیعی ب شدت میترسمفقط میخوام طبیعی نگن واقعا در توانم نیست وزنمم رفته بالا بدتر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2740
تو بیمارستان خصوصی دلیل و علت نمیخوان هر کدوم رو خودت بخوای انجام. میدن شهر ما که اینجوری هست

خب خدارروشکر

من بیمارستان زایمان های اولم با این ک نامه سزارین دکتر داده بود مجبورم کردن طبیعی زایمان کنم و بعد سوزنای فشاری که زدنم هم به شدت تو بدنم مشکل ایجاد شد هم این فضار بدبختم کرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
منم فضارم بالاست به سه مدل دارو حتی یک درجه پایین نیومد  از طبیعی ب شدت میترسمفقط میخوام طبیعی ...

ب دکترت بگو زیر میزی بده واست رد کنه نمیتونی زایمان طبیعی انجام بدی اگه قبول نکرد دیگه مجبوری بیمارستان خصوصی بری ک هزینه اش فکر کنم زیاد میشه 

ب دکترت بگو زیر میزی بده واست رد کنه نمیتونی زایمان طبیعی انجام بدی اگه قبول نکرد دیگه مجبوری بیمارس ...

خب خودش شرایطم و خلاصه پرونده هام و شرایطم و میدونه 

حالا زیر میزیم میتونم بدم هزینه دروغ بگم نمیدونم چقده که بدونم از پسش بر میام یا ند

ولی یعنی با توجه به شرایطم خودش نمینویسه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
خب خودش شرایطم و خلاصه پرونده هام و شرایطم و میدونه  حالا زیر میزیم میتونم بدم هزینه دروغ بگم ...

فکر نکنم اگه خواهش کنی شاید بنویسه بگو شیرینی ات هم هر چی باشه قبوله دیگه بیشتر از ۵ تومن نمی‌گیره 

فکر نکنم اگه خواهش کنی شاید بنویسه بگو شیرینی ات هم هر چی باشه قبوله دیگه بیشتر از ۵ تومن نمی‌گیره&n ...

🥺وای یعنی میتونه ننویسه🥺

یا خدا چ عذابیه 

یعنی شده کابوسم 

باید همین مدت باهاش حرف بزنم هرچی بخواد بش بدم فایده نداره

1
5
10
15
20
25
30