2737
2734
عنوان

دیشب تا صبح نخابیدم بیایید کمک

164 بازدید | 14 پست

عجب گیری کردم با این بارداری 

من همیشه پریودیم هام مرتب بوده 

شوهرم مشکل بی تحرکی اسپرم داره ینی ی وقتایی هفت هشت ماه میشه که اقدام نداشه باشیم 

پنجم ششیم عید بعده هشت ماه اقدام داشتیم و من برای اولین بار الان چهل روزه که پریود نشدم 

ولی بیبی چک منفی آزمایش خون دادم منفی بود 

دندونم از بس عفونت کرده بخاطر ماه رمضون نتونستم درستش کنم اندازه ی پرتقال زیر گلوم باد کرده آزمایشم ک منفی شد رفتم اونو درست کردم 

شیاف مسکن گزاشتم.  ژلوفن خوردم  .  عکس دندون.  حتی ی پنی سلین زدم.  الان ی نفر بهم میگه چرا پنی سلین زدی شاید بارداری بچت اختلال پیدا کرده 

دیشب از استرس مخابیدم مگه ممکنه آز منفی باشه و باردار باشی 

ای خدا آخرش بعده این همه عذاب چی میشه

آره چون میگی اسپرم کم تحرک ممکنه لقاح طول بکشه آزمایش نشون نده 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خب حرف غیر علمیه دیگه  وقتی ازمایش و بی بی چک و همه چی منفیه چجوری بارداری!

همون 

بعد انقدررر عفونت دندونم زدع به گلوم زیاده ک از زیر روسری ام مشخصه اندازه ی پرتقال مثله ی غده ای چیزی گردنم زده بریرون 

اگه پنی سلین نمیزدم وارد خونم میشد 

ولی چون دایم فکر ذهنم درگیر بچس از دیشبه ک ی نفر بهک گفته تاصبح نخابیدم شوهرمم نزاشتم بخابه ععی پاشدم رفتم آب خوردم هعی فکر و خیال

همون  بعد انقدررر عفونت دندونم زدع به گلوم زیاده ک از زیر روسری ام مشخصه اندازه ی پرتقال مثله ...

عزیزم خب چرا باید به کسی بگی که این ماه اقدام کردی برای بارداری؟ حالا باز حرف اونم انقد جدی بگیری که شب نخابی

عجیبه واقعا 

این حرف پایه علمی نداره

اگه دکتر بگه چی ؟

اسپرم تا ۶ روز داخل بدن خانوم زنده میمونه 

خیلیا هستن آزمایش خون نشون نمیده یا مثلا بتا پایین پایینه دکتر میگه اینجور مواقع بهتره صبر کنی رعایت کنی شاید به نفع بارداری باشه لقاح شکل بگیره 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین