2733
2739

ما همه باهم خواهریم چی میشه برای

حاجت دل هم دعا کنید هرکس این تاپیک میبینه

برای حاجت روایی خواهرش دعا کنه

من مطمنم خدا صدای مارو میشنوه

یکم مهربون باشید کم خودخواه باشین

چی میشه یکبار از خودتون بگذرین؟

وبرای همدیگه دعا کنید

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زوری نیست که 

یکی‌دلش نمیخواد یاحوصله نداره

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

@mlita91   بحق پنج تن قبل محرم خونه دار بشی

دیروز کلی برات دعا کردم

@نون_بربریییی    بخاطر اسم خدا حاجت روا و خوشبخت بشی

@خدااااmm   بحق حضرت زهرا زندگیت ازهم نپاشه و درست بشه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2738
زوریه عزیزم؟ هرکی نیاد خود خواهه؟

نه اگه امدین دعامو براتون هدیه میکنم دعوام نکن😔

مرسی جیگر

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ ﴿۱

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿۲ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿۳ مَالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿۴ إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿۵ اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿۶ صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿۷

فدات بشم گلم . ایشالا شماهم به حاجت دلت برسی بری شهری که ارزوش رو داری  الهی به حق پنج تن آل ...

بخدا هروز دعات میکنم