2733
2739

من خودم تو فکرم A24 بود

به نظرتون چه گوشی خوبه؟ با قیمت حدود ممنون میشم بگید؟

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️
گوشی من a32 هست و ناراضی م خواهر خودم a10 داره دوربینش از مال من بهتره.نمیدونم چرا.

بعضی وقتا مدل ها بد در میان ، فکر کنم بخاطر همون باشه

وگرنه a32 باید خیلی بهتر باشه 

نمیدونم چی بگم ، فقط میتونم بگم اینجا باید امضا رو مینوشتم ولی نفهمیدم چی بنویسم چون چیزی برای گفتن نیست اگه بود من خب میگفتم دیگه مگه روانیم که نگم ؟ ولی خب نمیدونم شاید هم باشم بستگی داره شما روانی رو چجوری تعریف کنید... فقط باید بگم شما ها آدمای احمقی هستید که امضا چرت و پرت منو تا آخر خوندید 😁❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی وقتا مدل ها بد در میان ، فکر کنم بخاطر همون باشه وگرنه a32 باید خیلی بهتر باشه 

سامسونگ آ ۳۲ ب شدت هم سنگین هست دستم درد میگیره.مال خواهرم مدلش پایین تر سبک تر و دوربین بهتری داره.انگار گوشی من فقط حافظه بالاتری داره هیچ مزیت دیگه ای نداره.

2731
سامسونگ آ ۳۲ ب شدت هم سنگین هست دستم درد میگیره.مال خواهرم مدلش پایین تر سبک تر و دوربین بهتری داره. ...

هممم

ولی اینجوری هم نباید بگید

A10 گوشی خیلی روونی نیست

من خودم A20 رو دیدم هنگ میکنه

A32 پردازنده بهتری داره ، شاید سنگین تر باشه ولی همین که حافظش زیاده و هنگ نمیکنه هم خوبه