2733
2739
عنوان

خیلی زشته کسی ماه اول بعد عروسی باردار بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 25 پست

مبارکت باشه بگو دوست نداشتم فاصله سنیم بابچم بیشتراز اینابشه فرصت برا بعدیم بشه 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب خانمای گل فک کنم امسال زود قرار هممون خاله بشیم😁خوشحالم برات و ازخوشحالی اشکم داره در میاد دیگه😂من خیلی نی نی دوس دارم امیدوارم قسمت بشه مشکلات ماهم حل بشه بااقامون بریم سرخونه زتدگیمون

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
2731

نه چه زشتی؟ مردم هی از خودشون چقدر قوانین عجیب درمیارن. قبلا میگفتن توی عقد زشته (اونم زشت نیست زن و شوهرن دیگه) حالا باز بعد عروسی هم زشته؟ یه کاره بگن بچه نیارید کلا دیگه ...

بعد هم «بدون اقدام و با نداشتن جلوگیری» ینی چی؟ وقتی جلوگیری نداشته باشی ینی اقدام. نیت که نمیخواد بکنی قبلش که حالا چون نیت نکردی پس اقدام نبوده ...

نه چه زشتی؟ مردم هی از خودشون چقدر قوانین عجیب درمیارن. قبلا میگفتن توی عقد زشته (اونم زشت نیست زن و ...

نه اخه میگن توی اقدام یک روز در میون باشه یا پاهاتو بالا بگیر 

من اصلا اینارو نداشتم 

چون فک نمیکردم باردار بشم

2740
عزیزم فولیکول نداشتی باردار شدی؟ من س تا خوب دارم احتمال داره باردار بشم ؟

من چندماه قبلش سونو دادم فولیکول نداشتم بعدش سه چهار دوره ال دی خوردم و ماهی که قطع کردم باردار شدم

اره احتمالش زیاده

نه اخه میگن توی اقدام یک روز در میون باشه یا پاهاتو بالا بگیر  من اصلا اینارو نداشتم  چو ...

نه اونا فقط ممکنه احتمال بارداری رو بیشتر بکنه وگرنه ربطی نداره. همین که جلوگیری نداشته باشی ینی اقدام به بارداری.