2737
2739

محل کارم یه خانومی اومد ازم خاستگاری کرد منم شماره مامانمو دادم 

بعد شرایط پسره رو گفت منم گفتم بگو نه تازه با قاعطیتم نگفتم گفتم نمیدونم 

بعد که خانومه زنگ زده و مادرم نه گفته بود نه 

بعد پسره اومد ریکوست داد اینستا قبول کردم پیجشم دیدم خوشم اومد

دو روزه منتظرم حداقل یه پیام بده نمیده 

حتی کلوز فرندشم کردم نگاه نکرد 

پسرا چرا این قدر زود کنار میکشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا کلوز فرند گذاشتین😐

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
2731

مگه عاشق و شیفتت بوده که نه بگی باز نازتو بخره🤣

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740

خب اونم باید خوشش بیاد!

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

تکلیفت با خودت مشخص نیستا

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
دو روزه منتظرم پیام بده نمیده

منتظر نباش.شاید اون نپسندیده...شایدم.اروم داره پیش می‌ره...خواستگار سنتی همینه عاشقت نبوده.تا بگی نه.بدو دنبالت که...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه