2733
2734

من ده روز پیش یه پلاک طلا سفارش دادم . اون روز طلاساز بهم گفت میخوای امروز پرداخت کنی یا روز تحویل . گفت اگه روز تحویل بخوای پولشو بدی ب قیمت اون روز حساب میشه . منم میدونستم طلا بالا میکشه گفتم کل مبلغ رو امروز پرداخت میکنم‌ .  اون روز گرمی سه میلیون و چهارصد بود من کل پولش رو دادم. گفت دو روزه تحویلت میدم. ولی هر روز میگفت اماده نیس ‌ . تا اینکه دیروز رفتم تحویل بگیرم‌ برگشت گفت من سه روز بعد اینکه سفارش دادی طلا خریدم ب قیمت گرمی یک و هفتصد . الان باید پلاکت رو گرمی یک و هفتصد حساب کنم. در حالیکه روزی که من خریدم و کل پولشم حساب کردم طلا انقدر نبود ‌ بعد باهام بحث کرد گفت پلاکو نمیدم. طلا گرون شده باید گرمی  یک و هفتصد حساب کنم‌ یا اینکه همون پولی که دادی رو بهت پس بدم. کسی میدونه حرفش درسته یا نه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشکل ایشون بوده.میخواست بگی شما همون روز که پولو گرفتی،باید میخریدی.طلاسازیا همیشه کلاه میذارن سرآدم

گفتم تو که طلاسازی باید طلا هم داشته باشی یا اون روز بخری . گفت نه من تا دو روز بعد نتونستم طلا پیدا کنم ‌ . در حالیکه بازار طلا ریخته اون میگفت نه طلا نبود 

بگو به من چه تو دیر کردی من پول دادم سه روز بعد رفتی خرید همون لحظه باید میخریدی  میتونسنم برم ...

بهش گفتم . کلی سر و صدا کرد توهین کرد گفت تو اولین بارته سفترش میدی قوانین طلاسازی رو بلد نیسی

کاش همونجا صداشو ضبط میکردی یا فاکتور خرید ازش میگرفتی

شوهرمم باهام بود . باهاش بحث کرد . پلاک رو برداشتم . گفتم حسابمون قبلا صاف شده ‌ . اومدم بیرون. پشت سرم دیدم اون حمله کرد ب شوهرم یه مشت زد تو صورتش . گوشه لبش و دندونش خون اومد. شوهرمم عصبی شد اونم مشت زد . ولی دیگه به ۱۱۰ زنگ نزدم بگم اخه شوهرم گفت منم زدمش دردسر میشه 

2740
شوهرمم باهام بود . باهاش بحث کرد . پلاک رو برداشتم . گفتم حسابمون قبلا صاف شده ‌ . اومدم بیرون. پشت ...

اوه چقدر عوضی بوده.

سعی کن طلاسازی آشنا عمیشه بری.

من یه دستبندم پاره شده بود،بردم درست کنم چهارتا جوش زد،یه تومن گرفت!!قشنگ کلاه میذارن سر آدم