2737
2739
عنوان

اگه همسایتون دو هفته باشه ظرفتونو پس نده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دارم تواطرافیانم یکیشون تقریبا چهارماه یه وسیله خونشونه بیخیاله گاهی وقتا میگه فلان وسیلتون خونه ماعه براتون نگهش داشتیم باخنده 😐منم برام مهم نیس

بنظرم اگر بگی مهمان داری اون ظرف پزیرایی تک شدن لازمه دیگ زشت نیس فکربدیم نمیکنه برو پس بگیر

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2731
کارتون اشتباه بوده برلیان یا یه تیکه کاغذ بلاخره اموال کسی بوده و دستش امانت بوده امانت رو باید بر ...

اشتباه بودنش، نظر شماس

از نظر من دنیا بی ارزش تر از اونیه ک بخاطر یه ظرف بخوام فکرمو درگیر کنم.من مسافر این دنیام،یه سفر چند روزه...

خودم میبرم پس میدم زود ولی کسی نیاورد هم اهمیتی نداره برام

آخخخ ک زمین بدجور گرده ، آدم نماها!!!
اخه دو سه هفته؟

من باشم میرم دم خونش میگم مهمون دارم ظرفمو لازم دارم ،کلا اینجوریم تاجایی که بتونم نمیزارم کسی حقمو بخوره ،والبتتته هیچوقتم نمیزارم حق کسی به گردنم بمونه ،ظرف هرکسیو زود میدم وچون فامیلای شوهرم بی خیال تشریف دارن ونمیدن ،خودم پس میگیرم خونه مادرشوهرمم که اصلا نمیدن خودم اونجا رفتنی ظرفمم برمیدارم میام،ولی حق شوهرمو تا بخاییین خوردن انقدرکه بی عرضه ست

2740

یاد همسایه مادرم افتادم اینقدر این خانم با ح صله هست هرظرفی بهش دادی بلید خداحافظي کنی چند مدت پیش یه سری ظرف و ظروف گرفته بود دستش تو انسایه ها دنبال صاحبان می‌گشت اینقدر ازش گذشته بود صاحب ظرفه خودشم دیگه یادش نبود همچین ظرفی داشته 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
اشتباه بودنش، نظر شماس از نظر من دنیا بی ارزش تر از اونیه ک بخاطر یه ظرف بخوام فکرمو درگیر کنم.من م ...

اره از نظر من اشتباهه

ولی کسی که نمیره دنبال ظرف سرویسش ب نظر من از رو مناعت طبع و بلند نظری. یا اینکه بگه ظرف ارزشی نداره نیست بلکه از روی کم رویی و بی اعتماد به نفسش هست

اصلا هم نیازی ب درگیری فکر نداره من بودم می‌دیدم پس نیاورد با احترام درب خونش رو میزدم می‌گفت اون طرف مال سرویسمه و نمیخوام از دست بیفته لطفا پیش بده ،هیچ بهانه دیگه ای مثل مهمون دارم و اینا هم نمیاوردم