2733
2739

وقتی میریم خونشون که مثلا شامم میمونیم اصلا برامون غذا درست نمیکنه تو یخچال نگاه میکنه اگه غذا از ظهر یا از شب قبل اضاف اومده باشه برامون میاره خداشاهده هر وقت میرم خونشون گشنه برمیگردم خونم . بعد هر روز گشت و گذار و مسافرته زنگ من میزنه برا پدر شوهرت غذا درست کن نهار میا خونتون . یا میگه من امروز فلان کار دارم وقت نمیکنم غذا درست کنم برامون درست کن بیار . خیلی پررو هست حالم ازش بهم میخوره 

نه مادرشوهرم زنگ میزنه دعوت میکنه شام میریم خونشون با اینکه تو یه ساختمونیم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

نه

چه ادمی گیرتون افتاده

خونش نرید

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

یه چیزی بگم مادرشوهر منم اینجوری ولی تا حالا به این دقت نکرده بودم البته همیشه اینجوری نیست 

توجه نکن به چیری که اذیتت می‌کنه 

اینجوری حال خودت بهتره 

یا اگر میری می‌دونی اینجوری نمون ناهار شام