2737
2739
عنوان

نمیتونم‌مثل قبل با بابام رفتارکنم خیلی دوسش داشتم تو گوشیش

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 23 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترشمااااا به من نگه به کی بگه 

ببین خیلی بده خیلی حس بدیه

هیچ وقت یک مادر نباید این مسائل به بچش بگه

چون مخصوصا دخترا پدرشون و مثل خدا میدونن و خیلی دوست دارن

الگو میدونن

روانشناس هست مشاور خانواده هست رفیق هست

جز شما کسیو پیدا نکرد که بهمش بریزه

من یبار مامانم رفت ازین مسائل بگه باهام دردل کنه نزاشتم که گفتم من بدم میاد راجع به پدرم بد بشنوم 

هرچی که هست

پدرمه 

مشاور و برا اینجور وقتا گذاشتن 

ببین خیلی بده خیلی حس بدیه هیچ وقت یک مادر نباید این مسائل به بچش بگه چون مخصوصا دخترا پدرشون و مث ...

راست میکی کلن خیلی مسائل رو بهم میگه و من ناخداگاه به هم‌میریزم و چون پدرم نمیدونم عکس العملی نشون بدم در کل میری،م تو خودمو اعصابم به هم میریزه

2731
راست میکی کلن خیلی مسائل رو بهم میگه و من ناخداگاه به هم‌میریزم و چون پدرم نمیدونم عکس العملی نشون ب ...

ولی جدی به مادرت بگو 

دیکه بهت نگه بگو واقعا نمیفهمی این پدرم و نباید با دخترت درد دل کنی

بگو من میریزم بهم.یه چندبار اجازه ندی دیگه بهت نمیگه.بگو

چه کاری از دستم برمیاد جز ناراحت شدن

برو مشاوره واقعا اگه مشکلیه

ولی جدی به مادرت بگو  دیکه بهت نگه بگو واقعا نمیفهمی این پدرم و نباید با دخترت درد دل کنی بگو ...

اره چون پیامو دیدم خیلی بهم ریختم من همش جلو شوهرم پز بابامو میدادم🥺 ش هرم میدونه چقدر روش حساسم نمیخوام ک نسبت بهش اینجوری شم بعد اینکه من رو این مسائل خیلی حساسم یعنی اگه بدونم طرف مثلا چیز باشه نمیتونم سروکله بزنم برا همین تصمیم دارم رابطمو کم‌کنم‌برا حفظ اررامشم😔😔

بالاخره پدرته نمیشه بخاطر یه پیام هرچقد هم ناراحت کننده باهاش جور دیگه رفتارکنی اونم یه ادمه باهوای نفس ممکنه اشتباه کنه بااین جامعه ای که ماداریم واقعا مردا خیلی سخته خودشون روکنترل کنن شما بامادرت حرف بزن وطوری رفتارکن که زندگیشون نپاشه

2738