2737
2739
عنوان

پسره سر سفره _ خواب

90 بازدید | 8 پست

سلام. آقا خواب دیدم یه بنده خدایی نذر سفره داشت ماهم خونشون پا سفره بودیم. یه پسره هم که اصلا خوش قیافه نبود فقط هیکلی بود چسبیده بود به من. عکسم میگرفتیم تو تمام عکسا کنار من بود. سر سفره هم کنار من نشسته بود.کسی میدونه تعبیرش چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا دغدغه ای داری یا فکری داری که همیشه توی سرت هست و هر جا و توی هر مکان همراهت هست. درست میگم؟.

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2731
احتمالا دغدغه ای داری یا فکری داری که همیشه توی سرت هست و هر جا و توی هر مکان همراهت هست. درست میگم؟ ...

آها یعنی میگی به شکل اون پسره ظاهر شده. فکر نمیکنم این باشه. چون من همیشه دغدغه دارم. اینجوری بود از خیلی وقت پیش باید میدیدم.

در این خواب، نذر بنده خدا سر سفره نشان دهنده رشد معنوی و تعهد است. پسری که خوش قیافه نیست و به شما چسبیده است نماد بخشی از شماست که نیاز به توجه و مراقبت دارد. حضور او در تمام تصاویر نشان می دهد که این جنبه از شما در جنبه های مختلف زندگی شما وجود دارد. میز ممکن است نمایانگر یک پایه یا محل تجمع باشد که می تواند خانواده یا جامعه شما باشد. به طور کلی، این رویا نشان می دهد که شما در یک سفر معنوی هستید و باید به تمام جنبه های خود توجه کنید، از جمله مواردی که ممکن است جذاب یا خوب نباشند.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2740
دمت گرم جدا و حتما!

فدای شما، ایشالا عاقبتون پر از خوشی باشه🌸✨

1
5
10
15
20
25
30
35
40