2733
2739
عنوان

توهم زدم ینی؟

88 بازدید | 11 پست

من پارسال ۴۹ کیلو بودم امسال شدم ۶۱ ، ۱۸ سالمه و توی سن رشدم.

حس میکنم استخونای شونم و زانوم بزرگ شده بنظرتون اگه باز رژیم بگیرم بشم ۵۰ کیلو به ظریفی قبل میشم؟!

ینی استخون بندیم بزرگ نشده؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یادمه دوستم ۵۰ کیلو بود البته توسن رشد نبود بعدزایمان شد ۷۰ کیلو میگفت میخوام لاغرکنم باخودم گفتم این ک انگار استخوناشم گنده شده لاغرم بکنه ب ظریفی قبل نمیشه ولی لاغرشد عین قبل فهمیدم این جوری بنظرمیومده

رژیم نگیر رژیم عین کشه هی میکشی میکشی 

یهو باز ول میشه تازه میری اون طرف تر 

من۱۰۰بودم با رژیم شدم۸۹ الان۱۰۷تا شدم 

به جاش قند و شکر و کم‌کن 

برنج و نون وقتی میخوری در حد این ک یکم حس سیری کردی بکش کنار وعده هارو زیاد کن مقدارشو کم اینجور هم معدت کوچیک میشه هم سلامت تره بدنت بهتر عادت میکنخ رژیم انگار بدنت و عقده میدی 

استخون بندی درشت متخصصا میگن نداریم همه ما در استخون بندی یکسانیم اون گوشت و چربیه روشه 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2740
منم چنین فکری راجب خودم میکنم امیدوارم منم مث قبل شم

فکرنکن فقط مث دوست من اینجوری وزن کن

ازش پزسیدم چطوری اینقدر کم شدی گفت هرشب ازمقدار غذام قاشق قاشق کم کردم .قند وشکر را اگر بطور کامل حذف کنی چربیا آب میشن .هیچی نخور با چایی توت بخور من خودم خرمامیخورم کیک واینام نباید بخوری ی چندماه مراعات کن.پیاده روی یادت نره .ورزشای یوگا واینارم ازنت ببین انحام بده