2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم البته من مشکل لوزمه هزینه عمل هم ندارم. چند وقت پیش با یکی دعوام شد اینو به روم آورد با اینکه همیشهههه آدامس میخورم و کلی عطر و ادکلن میزنم و به بهداشتم اهمیت میدم. از اون روز تا حالا حالم بده افسرده شدم تازه من با کسی هم صحبت نمی‌کنم بخاطر این موضوع

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
2740
اخه نمیشناسم 🤦🏼‍♀️ کحا برم

تو شهر خودتون پرس و جو کن، بعضی از عطاری ها خودشون درس طب سنتی خوندن، ولی اول پرس و جو کن که یه جای مطمئن بری

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
باز رحمت خدا به پدر مادرت که به فکر هستی بعضیا اطراف من هستن چنان بوی گندی میده دهنشون نه به فکرن هم ...

ن من خیلی راهارو امتحان کردم خوب نمیشه نیخام برم دکتر ولی چ دکتری نمیدونم

کاربری دست دو نفره
عزیزیم صبحها یکساعت قبل از صبحانه بخوری اول اب بخور

مرسی من همیشه همین کارو میکنم ولی نمی‌دونستم بوی دهان رو از بین میبره

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍
منم البته من مشکل لوزمه هزینه عمل هم ندارم. چند وقت پیش با یکی دعوام شد اینو به روم آورد با اینکه هم ...

منم واقعا خیلی حس بدیه نتونی مث یه ادم عادی حرف بزنی دیگ نمیدونم چیکار کنم

کاربری دست دو نفره