2737
2734
عنوان

کیا مثل منن؟؟؟چقد بعد از ازدواج خونه پدری احساس غریبه بودن میکنم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 4083 بازدید | 134 پست
خونه  ۲ روز پیش خونمون یه موش دیدم 😭😭😭نمیدونم از کجا اومده  بابام رفت کلی چسب موش ...

اخ موش خیلی بده 

منم موش اومده بود تو خونم خودم همه جا رو تله گذاشته بودم 

هر روز یس میخوندم و از خدا با اشک و گریه میخواستم گیر بیفته 

یک هفته طول کشید ولی خودم بالاسر خونه بودم همه جا رو نظارت میکردم تا گیر بیفته 

اتفاقا دیروز طبقه پایینی موش گرفت ...

نمیدونم لعنتیا از کجا میان خونه هم نوساز هست؟؟؟😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگه.ادم بخاطریه موش که پانمیشه بره خونه مامانش بمونه..موشخودش ارادم وحش داره...شاید ا‌ون موشه ...

الان دو روزه که پیداش نشده 😭😭 تو تله نیوفتاده

حالا گفتم فردا بابام بره با شوهرم اتاق دخترمو بریزن تو حیاط خلوت شه ساید پیداش کنن

اناقش انقد پره وسیله س (اسباب بازی)که شتر گم میشه چه برسه به موش

من میترسم چند تا باشن اخه 

من از یه پروانه میترسم چه برسه به موش😭😭😭😭

انقد ترسوام 

تو  این دوشبی که اینجام صدبار تا صب کابوس موش میبینم میپرم از خاب 😢😢😢😢

جدی !!!! اخ من دو روزه اینجام حس اضافی بودن میکنم همش میگم حالا که منو دخترم اینجاییم الان ب ...

وای این کارا چیه دختر اگه شوهرت بفهمه فک میکنه بابات خوشش نمیاد بری خونشون،اونا هم دوس دارن واسه نوشون خوراکی بخرن،انشاالله همیشه سایه پدرمادر روسرمون باشه ولی تا وقتی این دوتا فرشته هستن ماهم میریم پس با خیال راحت لذت ببر از پیششون

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
2728
من خیییییییییلی ترسوام شاید باورت نشه ولی تنو بدنم میلرزید از ترس دندونام بهم میخورد حتی نتونس ...

نسبت به حیوانات پنیک داری داری،سعی کن بری دکتر،راه حل داره،بعد هم برگرد خونت،اینطوری اذیت میشی،منم بعد از ازدواج خونه خودمو بیشتر دوست دارم، واقعا هیجا خونه خود آدم نمیشه 

دختر خوبی هستی اروم و زندگی نگه دار بنظرم البته

عزیزمی ممنون

دعا کن موشه پیدا شه برگردم

هم ترس اینکه وسایلمو بخوره دارم

هم سختمه اینجا بمونم

شوهرم متاسفانه چون نمیترسه درکم نمیکنه 

میخنده بهم.میگم بلند شیم چون سالمون سر اومده دیگه تمدید نکن میگه پا نمیشم.

حاضر نیس سم پاشی هم کنه

همون به چسب موش بسنده کرده😞😞😞😞

من همش میگم خدا روشکر شهرستان نیستم برم بیام دو سه روز بمونم وقتی این مدلیم چون خودم خونه پدر شوهرم یک هفته میمونیم وقتی میریم این  قدر شدید این حسو ندارم ولی خونه پدر خودم خیلی رعایتی خجالتی تعارفیم 

فکر نیکنم بخاطر نوع تربیت و اون قوانین زمان دختریمونخ

خدایا تو را سپاس
2738
و منی که فقط نیم ساعت باهاشون فاصله دارم و ۲ روز از هفته رو خونه مامان بابامم😂😂😂

انشالله همیشه سالم باشن و با دل خوش بریم پیششون برو و حالشو ببر😍

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
راحتی که تو خونه پدری داری خونه شوهر نداری راحت رفتار میکنی راحت غذا میخوری هر چی میخوای

من اینطوری نیستم متأسفانه

اوایل چرا راحت بودم ..

الان ۵ ساله که چون دیر به دیر میومدم هروقتم میومدم شب نمیموندم خییییییلی سختمه 

من اینطوری نیستم متأسفانه اوایل چرا راحت بودم .. الان ۵ ساله که چون دیر به دیر میومدم هروقتم میومد ...

آدم ممکنه غریبی کنه چون دیر میای اما خب بازم جلوی شوهر ادم زیاد خودش نیست...من که اینجوریم

وای این کارا چیه دختر اگه شوهرت بفهمه فک میکنه بابات خوشش نمیاد بری خونشون،اونا هم دوس دارن واسه نوش ...

نه شوهرم اخلاق منو میدونه

مثلاً میریم خونه مادرشوهرم اب میخام اگه اب سردکنشو اب نداشته باشه اب گرم ابشیرین کنو میخورم سر یخچالشون نمیرم هیچوقت.مگر اینکه خودش بگه مثلا ماستو از یخچال بردار

شوهرم بارها دیده میدونه سختمه جایی