2737
2734
عنوان

هرگس از ساخت وساز سر درمیاره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 31 پست
بخرید من ی زمین میخواستم بگیرم تو شهرستان  کشاورزی هست ولی روبروی خیابون خونه ساختن اصلا سردرن ...

کشاورزی نخر اصلا ببین تو طرح هادی میره یا نه به گفته های بومی توجه نکن استعلام از شهرداری بگیر پولت الکی سوخت نره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بر آسفالت ها معمولا تو طرح هادی میرن اما اگه بنیاد تایید کنه کشاورزی هستش امکان مجوز ساخت نداری

زمینی که زدن باغ مسکونی چی میشه ساخت؟البته اطرافش همش مسکونی ساختن نامهدهیاری داره که مسکونی ولی بنیاد میگه باغ مسکونی 

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔
زمینی که زدن باغ مسکونی چی میشه ساخت؟البته اطرافش همش مسکونی ساختن نامهدهیاری داره که مسکونی ولی بنی ...

خب با چند تا نامه نگاری قابل هستش محدود مسکونیت رو مشخص کنه برای ساخت

2740

من رفتم نامه داده که ساخت درآن غیرمجاز،ولی همه ساختن اونجا وکلا کوچه اش همش مسکونی ویلایی

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔

اکه میشه راهنمایی کنید برم چی بگم که بسازمشده ۵۰متر هم بسه واسم

پول دیگه پول خلافش دادن ساختن

نه ندادن همشون فامیل هستن اصلا پایان کارندارن،دهیار فامیلشان آب وگازهمه چی داده

بخرید من ی زمین میخواستم بگیرم تو شهرستان  کشاورزی هست ولی روبروی خیابون خونه ساختن اصلا سردرن ...

اصلا این کارو نکن.حتما شهرداری پیگیری کت.اگر تغییر کاربری داده شده یا میشه داد بخر.وگرنه پولت هدر میره

اکه میشه راهنمایی کنید برم چی بگم که بسازمشده ۵۰متر هم بسه واسم

برو با رییس صحبت کن اه ناله کن بگو خونه ندارم اسکان ندارم مستاجرم ال بل ببین کاری میکنه خب زده باغ مسکونی باید یجاش مسکونی باشه خب