2733
2739

معده ام درد میکنه به قلبم میزنه. سیستم گوارشم بهم ریخته

از صبح تا شب حالت تهوع و بی میلی به غذا

هماتومم دارم و استراحت مطلق و اومدم خونه مامانم و دور از شوهرم

همزمان درسم میخونم

ارزوی مرگ دارممم هفته ۸ ام. کی حالم خوب میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی...تازه اول راهی اما خب اینم میگذره تحمل کن برای همه فرق داره مثلا من خودم نه ماه کامل ویار داشتم واس همین هرگز دومی نیاوردم خاطرات تهوع بارداری برام بد بود ..‌

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

بضیا 3ماه اول بارداری اینجورین

بضیا تا اخر بارداری 

من خودم 3ماه اول اینجوری بودم 

بی میل ب غذا ولی تهوع نداشتم 

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️

دردت به کوه و کمر عزیزجان،،،باور کن اکثرا همینن و میگذره برای کسی این شرایط نموند ب این فکر کن،منم دقیقا مثه شما بودم و تمام شد.خدا مادرتو نگه داره قدرشو بدون

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
2738

این روزا میگذره فقط خاطرهاش میمونه 

یادبارداری خودم افتادم، تا سیزده هفته دراز به دراز گوشه ی اتاق افتاده بودم

حتی نمیتونستم پاشم یه لیوان اب بخورم، همش کسل وبی حال وخاب الود بودم فقط میوه میخوردم اونم خیلی زیاد 

غذا اصن نمیتونستم تا سیزده هفتیگی

شما م هر چه هفته هات بالا بره حالت بهتر میشه

وای می‌دونم چی میگی ولی چاره ای نیست جز تحمل 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏