2737
2734

سر کوچیک ترین چیزا خیلی اذیتم می‌کنه یه ذره درکم نمیکنه همش اذیت فحشششش

شده از دست مامانم با گرسنگی بخوابم یا از دست پدرم بیچارم کردن 😭 خب من پریودم یکم درکم خوب چیزیه این چه وضعی رفتااااااار 

هیییییی یه پسر دارن همش اون براشون مهم من بدبخت بیچارم انگار از تو کوچه پیدا کردن هستم کردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🫂

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
2728
چرا فحشت میدن عزیزم؟

دیگه میده کلا خیلی حرف بد میزنم بخدا شده صبحانه نخورم هیچی نخورم اصلا خیلی اذیت میکنم به شدت محدودمممم یه ذره خون بره قد چیزی خودم و جو و آبادان رو به فحش میبندهههههه😭😭😭😭 اجازه ندارم تنها تا سر کوچه برمممم خیلی بدختم خیلی 

تنها راهم دانشگاه و همین اونی مشاوری که داشتم فهمیدم ۲۷ بهمن فوت شدن😭😭 دوباره از یک اسفند از اول شروع کردم 

و اینکه مامانم به همه حسادت میکنههههه

دیگه میده کلا خیلی حرف بد میزنم بخدا شده صبحانه نخورم هیچی نخورم اصلا خیلی اذیت میکنم به شدت محدودمم ...

خدا کمکت کنه عزیزم

سعی کن به دل نگیری اصلا ازین گوش بگیر از اون گوش در کن 

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤